Tsavkisi
1
2
3
4+
14 listings
$135,000
$1,015 per m2
133 m21 of 3
Giorgi Atoneli St, 12
Tbilisi, Mtatsminda
$400,000
$533 per m2
750 m21 of 4
Giorgi Kuchishvili St, 6
Tbilisi, Mtatsminda
$198,000
$1,404 per m2
Cafe141 m21 of 5
Pekini Ave, 41a
Tbilisi, Saburtalo
$1,220,000
$2,276 per m2
536 m21 of 14
Giorgi Brtsqinvale St, 18a
Tbilisi, Saburtalo
$700,000
$2,000 per m2
350 m21 of 2
Zviad Gamsakhurdia Embankment, 92
Tbilisi, Mtatsminda
$280,000
$2,000 per m2
140 m21 of 9
Meliton Kantaria St
Tbilisi, Vake
$237,000
$2,116 per m2
Office112 m25 of 9
Giorgi Saakadze Descent
Tbilisi, Saburtalo
$295,000
$1,810 per m2
Shop163 m21 of 9
Marseli St
Tbilisi, Gldani
$2,000,000
$2,105 per m2
Hotel950 m21 of 4
Ivane Kereselidze St, 26/5
Tbilisi, Mtatsminda
$1,246,000
$3,500 per m2
Hotel356 m22 of 2
Irakli Paghava St, 26
Tbilisi, Isani
$390,000
$2,294 per m2
Hotel170 m21 of 1
Aleksandre Griboedov St, 4
Tbilisi, Mtatsminda
$420,000
$1,200 per m2
350 m21 of 3
Telavi St, 40
Tbilisi, Isani
$483,000
$2,013 per m2
240 m21 of 2
Tseronisi St
Tbilisi, Nadzaladevi
$180,000
$1,782 per m2
Office101 m22 of 12
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake