Gonio
1
2
3
4+
13 listings
$410,000
$1,139 per m2
360 m22 floors
Ferie St
Batumi
$410,000
$656 per m2
625 m22 floors
Mamia Varshanidze St
Batumi, Kakhaberi
$412,000
$600 per m2
687 m22 floors
Aleksandre Sulaberidze St
Batumi, Javakhishvili
$420,000
$1,050 per m2
400 m23 floors
Markoz Achareli 3rd Lane
Batumi, Mtsvane Kontskhi
$600,000
$420 per m2
1 430 m22 floors
Khakhuli St
Batumi, Kakhaberi
$650,000
$2,390 per m2
272 m21 floor
Rejeb Nizharaadze St
Batumi, Airport (district)
$700,000
$1,000 per m2
700 m21 floor
Adlia 1st Dead End
Batumi, Airport (district)
$720,000
$1,756 per m2
410 m22 floors
Vakhtang Gorgasali St
Batumi, Old City
$900,000
$1,957 per m2
460 m23 floors
Demetre Tavdadebuli St
Batumi, Downtown
$1,200,000
$300 per m2
4 000 m22 floors
Airport Highway
Batumi, Airport (district)
$1,200,000
$1,190 per m2
1 008 m23 floors
Maksime Sharadze St
Tbilisi, Isani
$1,500,000
$1,250 per m2
1 200 m22 floors
Makhinjauri Tunnel
Batumi, Mtsvane Kontskhi
$1,600,000
$1,333 per m2
1 200 m22 floors
გონიო
Gonio