Teona
Works: Tbilisi, Batumi, Gurjaani, Kobuleti
Kobuleti
1
2
3
4+
8 listings
$500,000
$989 per m2
505.65 m21 of 20
Chabua Amirejibi Highway, 1 (Mziuri Towers 2)
Tbilisi, Saburtalo, Mziuri Towers
$62,000
$1,938 per m2
Hotel32 m219 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
$65,000
$1,512 per m2
43 m23 of 5
Tsotne Dadiani St, 7
Tbilisi, Chugureti
$395,000
$2,324 per m2
170 m23 of 25
Universiteti St, 39
Tbilisi, Vake, AtHome39
$210,000
$5,250 per m2
Hotel40 m28 of 42
Alexander Kazbegi Ave
Tbilisi, Saburtalo, m² Kazbegi 2
$31,000
$3,100 per m2
10 m21 of 3
Grozno St, 1
Tbilisi, Chugureti
$30,000
$775 per m2
Hotel38.7 m27 of 14
Merab Kostava Dead End
Kobuleti
$199,000
$1,701 per m2
117 m21 of 5
Pekini Ave, 2
Tbilisi, Saburtalo