Mtskheta
1
2
3
4+
5 listings
$350,000
$292 per m2
1 200 m21 of 1
Nokalakevi St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
$197,500
$1,401 per m2
141 m21 of 1
Aleksandre Alikhanashvili St
Tbilisi, Samgori
$24,500
$245 per m2
100 m21 of 11
Archangelo Lambert St, 7
Tbilisi, Saburtalo
$135,000
$730 per m2
185 m21 of 1
David Jabidze St, 11
Tbilisi, Gldani, Aisi Gldani Residential Building
$150,000
$2,055 per m2
73 m22 of 8
Teimuraz Bochorishvili 1st Dead End, 5 (Block B)
Tbilisi, Gldani