Vaso Vaso
Работает: Тбилиси, Мцхета, Базалети, Кобулети
Базалети
1
2
3
4+
11 объявлений
$320,000
$1,939 за м2
165 м21 из 12
ул. Акаки Бакрадзе
Тбилиси, Дидубе
$240,000
$3,429 за м2
70 м21 из 16
просп. Важи-Пшавелы
Тбилиси, Сабуртало
$115,000
$2,018 за м2
57 м22 из 12
ул. Сулхана Цинцадзе
Тбилиси, Сабуртало
$73,000
$1,460 за м2
50 м21 из 17
ვაჟა–ფშაველას I შესახვევი
Тбилиси, Сабуртало
$2,400,000
$2,847 за м2
Отель843 м24 из 4
ул. Гутни
Тбилиси, Исани
$2,300,000
$1,581 за м2
1 455 м23 из 3
ул. Квирацховели
Тбилиси, Сабуртало
$50,000
$1,429 за м2
35 м21 из 1
ул. Гиорги Шавгулидзе
Тбилиси, Сабуртало
$32,000
$1,829 за м2
17.5 м21 из 3
ул. Бежана Каландадзе
Тбилиси, Крцаниси
$55,000
$1,571 за м2
35 м21 из 3
ул. Бежана Каландадзе
Тбилиси, Крцаниси
$44,000
$4,400 за м2
10 м21 из 12
ул. Симона Чиковани
Тбилиси, Сабуртало
$67,000
$2,393 за м2
28 м21 из 14
ул. Александре Цагарели
Тбилиси, Сабуртало