Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$44 000
up to
up to
$140 000
from
from
28 m²
up to
up to
82 m²
15 listings
2-room apartment, from $67,000, 44 m², Aisi
$‍67,000
$‍1,523 per m2
2 rooms44 m219 of 26
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi
Studio, from $62,000, 30 m², Calligraphy Towers
$‍62,000
$‍2,067 per m2
1 room30 m26 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
3-room apartment, from $137,000, 82 m², David Mamuladze 1st Lane, 3
$‍137,000
$‍1,671 per m2
3 rooms82 m26 of 11
David Mamuladze 1st Lane, 3
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $58,000, 38 m², RUM
$‍58,000
$‍1,526 per m2
2 rooms38 m22 of 15
Lech and Maria Kaczynski St, 25
Batumi, Airport (district), RUM
2-room apartment, from $75,000, 42 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍75,000
$‍1,786 per m2
2 rooms42 m29 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
Studio, from $44,000, 29 m², Gumbati in Kheivani
$‍44,000
$‍1,517 per m2
1 room29 m210 of 24
Petre Bagrationi St, 129c (Block C)
Batumi, Javakhishvili, Gumbati in Kheivani
1-room apartment, from $65,000, 37 m², Next White
$‍65,000
$‍1,757 per m2
1 room37 m212 of 19
David Mamuladze St, 27
Batumi, Airport (district), Next White
2-room apartment, from $56,900, 35 m², Komunna Tower
$‍56,900
$‍1,626 per m2
2 rooms35 m228 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
3-room apartment, from $95,000, 62 m², David Aghmashenebeli St, 3
$‍95,000
$‍1,532 per m2
3 rooms62 m211 of 20
David Aghmashenebeli St, 3
Batumi, Agmashenebeli
3-room apartment, from $122,000, 65 m², Aisi
$‍122,000
$‍1,877 per m2
3 rooms65 m216 of 26
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi
2-room apartment, from $112,000, 44 m², Next Apartments
$‍112,000
$‍2,545 per m2
2 rooms44 m29 of 20
David Mamuladze St, 19
Batumi, Airport (district), Next Apartments
2-room apartment, from $63,000, 42 m², David Agmashenebeli St, 56, 56a
$‍63,000
$‍1,500 per m2
2 rooms42 m212 of 15
David Agmashenebeli St, 56 (Block A)
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $68,000, 46 m², Orbi Sea Towers
$‍68,000
$‍1,478 per m2
2 rooms46 m25 of 23
Sherif Khimshiashvili St, 15g (Block G)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers
Studio, from $140,000, 58 m², NBG Beach Panorama
$‍140,000
$‍2,414 per m2
1 room58 m224 of 26
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
Studio, from $45,000, 28 m², Orbi Sea Towers
$‍45,000
$‍1,607 per m2
1 room28 m28 of 23
Sherif Khimshiashvili St, 15g (Block G)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers