Apartments for sale in Lux Home

Layouts
Apartments
Studio
1
2
3
from
from
$35 420
up to
up to
$125 125
from
from
30 m²
up to
up to
101 m²
40 layouts
40 layouts
Studio, from $35,420, 30.8 m², Lux Home
from $‍35,420
$‍1,150 per m2
1 room30.8 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $37,030, 32.2 m², Lux Home
from $‍37,030
$‍1,150 per m2
1 room32.2 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $37,070, 33.7 m², Lux Home
from $‍37,070
$‍1,100 per m2
1 room33.7 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $37,400, 34 m², Lux Home
from $‍37,400
$‍1,100 per m2
1 room34 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $38,040, 31.7 m², Lux Home
from $‍38,040
$‍1,200 per m2
1 room31.7 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $39,125, 31.3 m², Lux Home
from $‍39,125
$‍1,250 per m2
1 room31.3 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $39,445, 34.3 m², Lux Home
from $‍39,445
$‍1,150 per m2
1 room34.3 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $39,820, 36.2 m², Lux Home
from $‍39,820
$‍1,100 per m2
1 room36.2 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $39,840, 33.2 m², Lux Home
from $‍39,840
$‍1,200 per m2
1 room33.2 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $40,800, 34 m², Lux Home
from $‍40,800
$‍1,200 per m2
1 room34 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $41,500, 33.2 m², Lux Home
from $‍41,500
$‍1,250 per m2
1 room33.2 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $41,690, 37.9 m², Lux Home
from $‍41,690
$‍1,100 per m2
1 room37.9 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $42,750, 34.2 m², Lux Home
from $‍42,750
$‍1,250 per m2
1 room34.2 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $43,320, 36.1 m², Lux Home
from $‍43,320
$‍1,200 per m2
1 room36.1 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $44,250, 35.4 m², Lux Home
from $‍44,250
$‍1,250 per m2
1 room35.4 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $44,875, 35.9 m², Lux Home
from $‍44,875
$‍1,250 per m2
1 room35.9 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $45,120, 37.6 m², Lux Home
from $‍45,120
$‍1,200 per m2
1 room37.6 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $45,770, 39.8 m², Lux Home
from $‍45,770
$‍1,150 per m2
1 room39.8 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $46,200, 38.5 m², Lux Home
from $‍46,200
$‍1,200 per m2
1 room38.5 m23, 5 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
Studio, from $47,375, 37.9 m², Lux Home
from $‍47,375
$‍1,250 per m2
1 room37.9 m24 of 8
Rejeb Nizharaadze St, 32
Lux Home
completion in Q4 2030
How can we improve this page?