irina faradashvili

irina faradashvili

Works: Tbilisi, Tsavkisi, Bakuriani, Saguramo

Tsavkisi
2
3
4+
from
from
$57 000
up to
up to
$800 000
from
from
50 m²
up to
up to
610 m²
38 listings
Studio, from $270,000, 70 m², Iakob Nikoladze St, 5
$‍270,000
$‍3,857 per m2
3 rooms70 m28 of 13
Iakob Nikoladze St, 5
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $119,000, 67.5 m², Monolith Ortachala Residence
$‍119,000
$‍1,763 per m2
2 rooms67.5 m22 of 12
Nikoloz (Karlo) Chkheidze St, 13
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Ortachala Residence
Studio, from $155,000, 90 m², ED Marshal Gelovani
$‍155,000
$‍1,722 per m2
3 rooms90 m27 of 11
Iasamni St, 6
Tbilisi, Saburtalo, ED Marshal Gelovani
Studio, from $70,000, 54 m², ExCity Vazisubani
$‍70,000
$‍1,296 per m2
2 rooms54 m210 of 10
David Kvachantiradze St, 8
Tbilisi, Isani, ExCity Vazisubani
Studio, from $330,000, 145.5 m², Well House Kavtaradze
$‍330,000
$‍2,268 per m2
3 rooms145.5 m215 of 17
Vladimer Ugrekhelidze St, 22d
Tbilisi, Vake, Well House Kavtaradze
3-room apartment, from $180,000, 116 m², null
$‍180,000
$‍1,552 per m2
3 rooms116 m25 of 6
Archil Tsagareli St, 32
Tbilisi, Saburtalo
Office, from $480,000, 610 m², MS Didi Digomi
$‍480,000
$‍787 per m2
Office610 m212 of 12
Mirian Mepe St, 9
Tbilisi, Saburtalo, MS Didi Digomi
3-room apartment, from $63,000, 50.5 m², null
$‍63,000
$‍1,248 per m2
3 rooms50.5 m23 of 3
Tamaz Tokhadze St, 15
Tbilisi, Didube
5-room house, from $800,000, 470 m², null
$‍800,000
$‍1,702 per m2
470 m23 floors605 m2
Vakhtang Gorgasali St, 41
Tsavkisi, Mtatsminda
5-room house, from $215,000, 180 m², null
$‍215,000
$‍1,194 per m2
180 m22 floors350 m2
Ramazi St, 51
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $190,000, 135 m², null
$‍190,000
$‍1,407 per m2
3 rooms135 m216 of 16
Zhiuli Shartava St, 35/37
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $57,000, 65 m², null
$‍57,000
$‍877 per m2
2 rooms65 m21 of 4
Koba Tsakadze St
Bakuriani
4-room apartment, from $200,000, 87 m², null
$‍200,000
$‍2,299 per m2
4 rooms87 m23 of 3
Tamar Chovelidze St, 13
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $220,000, 65 m², Iakob Nikoladze St, 5
$‍220,000
$‍3,385 per m2
2 rooms65 m210 of 11
Iakob Nikoladze St, 5
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $85,000, 80 m², Didi Dighomi Inn
$‍85,000
$‍1,063 per m2
3 rooms80 m29 of 14
Demetre Tavdadebuli St, 40 (Didi Dighomi Inn E1)
Tbilisi, Saburtalo, Didi Dighomi Inn
3-room apartment, from $220,000, 130 m², null
$‍220,000
$‍1,692 per m2
Free layout130 m22 of 2
David Aghmashenebeli Ave, 38
Tbilisi, Chugureti
Plot, from $100,000, null m², null
$‍100,000
750 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo
Plot, from $200,000, null m², null
$‍200,000
1 500 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo