Mariam

Mariam

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
4+
from
from
$37 000
up to
up to
$590 000
from
from
25 m²
up to
up to
410 m²
1 436 listings
2-room apartment, from $92,800, 50 m², Ortachalis Turfa
$‍92,800
$‍1,856 per m2
2 rooms50 m29 of 10
Arthur Laist St, 13
Tbilisi, Isani, Ortachalis Turfa
4-room apartment, from $141,600, 87 m², null
$‍141,600
$‍1,628 per m2
4 rooms87 m26 of 9
Iakob Gogebashvili 3rd Dead End, 6
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $113,600, 60 m², null
$‍113,600
$‍1,893 per m2
2 rooms60 m23 of 13
Zhiuli Shartava St, 35
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $37,000, 27 m², null
$‍37,000
$‍1,370 per m2
1 room27 m29 of 9
Moscow Ave, 11
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $60,800, 47 m², null
$‍60,800
$‍1,294 per m2
2 rooms47 m23 of 11
Kerch St, 1
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $52,000, 40 m², Gldani Lux
$‍52,000
$‍1,300 per m2
2 rooms40 m26 of 12
Mikheil Khergiani St, 17
Tbilisi, Gldani, Gldani Lux
Studio, from $37,000, 27 m², null
$‍37,000
$‍1,370 per m2
1 room27 m29 of 9
Moscow Ave, 11
Tbilisi, Samgori
5-room apartment, from $93,600, 98 m², Mirian Mepe St, 29-31
$‍93,600
$‍955 per m2
5 rooms98 m25 of 9
Mirian Mepe St, 29
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $94,000, 50 m², Binadari Lisi
$‍94,000
$‍1,880 per m2
2 rooms50 m25 of 14
Amberki Tabidze St, 41
Tbilisi, Vake, Binadari Lisi
3-room apartment, from $232,000, 110 m², null
$‍232,000
$‍2,109 per m2
3 rooms110 m22 of 2
Ivane Tarkhnishvili Dead End
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $94,000, 50 m², Binadari Lisi
$‍94,000
$‍1,880 per m2
2 rooms50 m25 of 14
Amberki Tabidze St, 41
Tbilisi, Vake, Binadari Lisi
Studio, from $47,000, 30 m², null
$‍47,000
$‍1,567 per m2
2 rooms30 m210 of 14
Teimuraz Chirgadze St
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $130,400, 64 m², White Square Shartava
$‍130,400
$‍2,038 per m2
2 rooms64 m23 of 14
Zhiuli Shartava St, 43
Tbilisi, Saburtalo, White Square Shartava
2-room apartment, from $60,000, 48.1 m², Gldani Lux
$‍60,000
$‍1,247 per m2
2 rooms48.1 m25 of 12
Mikheil Khergiani St, 17
Tbilisi, Gldani, Gldani Lux
3-room apartment, from $58,400, 48 m², Mukhran Machavariani St, 63/1-3
$‍58,400
$‍1,217 per m2
3 rooms48 m26 of 16
Mukhran Machavariani St, 63/1 (Block 1)
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
6-room apartment, from $520,000, 370 m², Marabda Diamond
$‍520,000
$‍1,405 per m2
6 rooms370 m26 of 7
Marabda St, 29
Tbilisi, Vake, Marabda Diamond
Studio, from $53,000, 28 m², null
$‍53,000
$‍1,893 per m2
1 room28 m213 of 18
Dimitri Gulia St, 1
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $80,500, 48 m², null
$‍80,500
$‍1,677 per m2
2 rooms48 m23 of 8
Nino Abashidze-Orbeliani St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $320,000, 80.3 m², null
$‍320,000
$‍3,985 per m2
2 rooms80.3 m22 of 8
Otar Taktakishvili St
Tbilisi, Vake