Mariam

Mariam

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
4+
from
from
$37 000
up to
up to
$590 000
from
from
25 m²
up to
up to
410 m²
1 436 listings
2-room apartment, from $58,400, 44 m², null
$‍58,400
$‍1,327 per m2
2 rooms44 m22 of 21
Bob Walsh St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $64,000, 43 m², null
$‍64,000
$‍1,488 per m2
2 rooms43 m21 of 13
Archil Mepe St, 23
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $230,000, 90 m², null
$‍230,000
$‍2,556 per m2
2 rooms90 m25 of 7
Giorgi Shatberashvili St, 12
Tbilisi, Vake
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $63,000, 45 m², Straboni St, 40
$‍63,000
$‍1,400 per m2
2 rooms45 m21 of 12
Straboni St, 40
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
4-room apartment, from $136,000, 79 m², null
$‍136,000
$‍1,722 per m2
4 rooms79 m212 of 15
Tevdore Mghvdeli Lane
Tbilisi, Didube
Studio, from $150,000, 53 m², null
$‍150,000
$‍2,830 per m2
2 rooms53 m23 of 14
Korneli Kekelidze St, 17
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $220,000, 93.1 m², Shio Chitadze St, 9
$‍220,000
$‍2,363 per m2
3 rooms93.1 m23 of 8
Shio Chitadze St, 9
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $47,000, 30 m², null
$‍47,000
$‍1,567 per m2
1 room30 m210 of 14
Teimuraz Chirgadze St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $63,000, 45 m², Straboni St, 40
$‍63,000
$‍1,400 per m2
2 rooms45 m21 of 12
Straboni St, 40
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $120,000, 62 m², null
$‍120,000
$‍1,935 per m2
2 rooms62 m22 of 16
Simon Chikovani St, 18
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
Studio, from $47,000, 30 m², null
$‍47,000
$‍1,567 per m2
1 room30 m210 of 14
Teimuraz Chirgadze St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $58,000, 38 m², null
$‍58,000
$‍1,526 per m2
1 room38 m24 of 11
Demetre Tavdadebuli St, 10
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
3-room apartment, from $100,000, 70 m², Shalva Nutsubidze St, 125
$‍100,000
$‍1,429 per m2
3 rooms70 m23 of 14
Shalva Nutsubidze St, 125
Tbilisi, Vake
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
3-room apartment, from $96,000, 104 m², MS Didi Digomi
$‍96,000
$‍923 per m2
3 rooms104 m211 of 12
Mirian Mepe St, 9
Tbilisi, Saburtalo, MS Didi Digomi
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home