Mariam

Mariam

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
4+
from
from
$37 000
up to
up to
$590 000
from
from
25 m²
up to
up to
410 m²
1 436 listings
Studio, from $249,000, 90 m², null
$‍249,000
$‍2,767 per m2
3 rooms90 m28 of 30
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $37,000, 27 m², null
$‍37,000
$‍1,370 per m2
2 rooms27 m29 of 9
Moscow Ave, 11
Tbilisi, Samgori
Studio, from $230,000, 90 m², null
$‍230,000
$‍2,556 per m2
2 rooms90 m25 of 7
Giorgi Shatberashvili St, 12
Tbilisi, Vake
Studio, from $94,000, 50 m², null
$‍94,000
$‍1,880 per m2
2 rooms50 m25 of 14
Amberki Tabidze St, 41
Tbilisi, Vake
Studio, from $230,000, 90 m², null
$‍230,000
$‍2,556 per m2
2 rooms90 m25 of 7
Giorgi Shatberashvili St, 12
Tbilisi, Vake
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $152,000, 70 m², null
$‍152,000
$‍2,171 per m2
2 rooms70 m22 of 6
Petre Melikishvili St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $202,300, 90 m², null
$‍202,300
$‍2,248 per m2
4 rooms90 m25 of 7
Petre Melikishvili St
Tbilisi, Vake
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $80,000, 47 m², Alpha home Didi Digomi
$‍80,000
$‍1,702 per m2
2 rooms47 m25 of 12
Petre Iberi St, 30
Tbilisi, Saburtalo, Alpha home Didi Digomi
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $80,000, 47 m², null
$‍80,000
$‍1,702 per m2
2 rooms47 m25 of 10
Petre Iberi St, 30
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $245,000, 152.1 m², null
$‍245,000
$‍1,611 per m2
3 rooms152.1 m29 of 10
Universiteti St
Tbilisi, Vake
Studio, from $80,000, 45 m², null
$‍80,000
$‍1,778 per m2
2 rooms45 m211 of 16
Demetre Tavdadebuli St, 40
Tbilisi, Saburtalo
5-room apartment, from $420,000, 265 m², null
$‍420,000
$‍1,585 per m2
5 rooms265 m211 of 12
Vasil Barnovi St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $92,000, 74 m², Hualing Tbilisi Sea New City
$‍92,000
$‍1,243 per m2
3 rooms74 m23 of 9
Viktor Kupradze St,
Tbilisi, Samgori, Hualing Tbilisi Sea New City
Studio, from $93,000, 33 m², null
$‍93,000
$‍2,818 per m2
1 room33 m222 of 32
Zurab Anjaparidze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $109,600, 57 m², null
$‍109,600
$‍1,923 per m2
2 rooms57 m23 of 15
Ilia Chavchavadze Ave
Tbilisi, Vake