Mariam

Mariam

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
4+
from
from
$37 000
up to
up to
$590 000
from
from
25 m²
up to
up to
410 m²
1 436 listings
2-room apartment, from $122,400, 79 m², Petre Kavtaradze St, 24
$‍122,400
$‍1,549 per m2
2 rooms79 m28 of 10
Petre Kavtaradze St, 24
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $192,000, 120.49 m², null
$‍192,000
$‍1,593 per m2
4 rooms120.49 m23 of 4
Shota Kavlashvili St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $92,000, 63 m², Eristavi Residence
$‍92,000
$‍1,460 per m2
2 rooms63 m211 of 18
Tornike Eristavi St, 7
Tbilisi, Nadzaladevi, Eristavi Residence
Studio, from $120,000, 62 m², null
$‍120,000
$‍1,935 per m2
2 rooms62 m22 of 16
Simon Chikovani St, 18
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $40,000, 31 m², null
$‍40,000
$‍1,290 per m2
2 rooms31 m23 of 3
Sandro Mirianashvili St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $64,000, 43 m², null
$‍64,000
$‍1,488 per m2
2 rooms43 m21 of 13
Archil Mepe St, 23
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $120,000, 62 m², null
$‍120,000
$‍1,935 per m2
2 rooms62 m22 of 16
Simon Chikovani St, 18
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $128,000, 49 m², null
$‍128,000
$‍2,612 per m2
2 rooms49 m23 of 7
Giorgi Shatberashvili St, 7
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $116,800, 73.2 m², null
$‍116,800
$‍1,596 per m2
3 rooms73.2 m210 of 13
Tsqneti St
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $110,000, 100 m², null
$‍110,000
$‍1,100 per m2
4 rooms100 m28 of 9
Rapiel Dvali St, 315
Tbilisi, Samgori
Studio, from $120,000, 60 m², null
$‍120,000
$‍2,000 per m2
1 room60 m24 of 8
Suliko Tortladze St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $80,000, 45 m², null
$‍80,000
$‍1,778 per m2
2 rooms45 m211 of 16
Demetre Tavdadebuli St, 40
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $85,000, 58 m², Victor Kupradze St, 2a
$‍85,000
$‍1,466 per m2
2 rooms58 m23 of 6
Viktor Kupradze St, 2a
Tbilisi, Samgori
1-room apartment, from $55,920, 35 m², null
$‍55,920
$‍1,598 per m2
1 room35 m22 of 3
Ivane Machabeli St
Tbilisi, Samgori
1-room apartment, from $79,920, 45 m², null
$‍79,920
$‍1,776 per m2
1 room45 m23 of 3
Lado Asatiani St
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $120,000, 60 m², null
$‍120,000
$‍2,000 per m2
1 room60 m24 of 8
Suliko Tortladze St
Tbilisi, Krtsanisi
Studio, from $80,000, 47 m², Alpha home Didi Digomi
$‍80,000
$‍1,702 per m2
2 rooms47 m25 of 12
Petre Iberi St, 30
Tbilisi, Saburtalo, Alpha home Didi Digomi
Studio, from $68,000, 40 m², null
$‍68,000
$‍1,700 per m2
2 rooms40 m27 of 10
Mirian Mepe St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $120,000, 60 m², null
$‍120,000
$‍2,000 per m2
1 room60 m24 of 8
Suliko Tortladze St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $120,000, 78 m², null
$‍120,000
$‍1,538 per m2
3 rooms78 m214 of 18
Shota Nadirashvili St
Tbilisi, Isani