Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$55 000
up to
up to
$2 000 000
from
from
29 m²
up to
up to
950 m²
233 listings
6-room house, from $300,000, 140 m², null
$‍300,000
$‍2,143 per m2
140 m22 floors140 m2
David Aghmashenebeli Ave, 108
Tbilisi, Chugureti
2-room apartment, from $159,000, 59 m², null
$‍159,000
$‍2,695 per m2
2 rooms59 m220 of 22
Bochorma St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $153,000, 75 m², m² at Mirtskhulava
$‍153,000
$‍2,040 per m2
3 rooms75 m21 of 23
Alio Mirtskhulava St, 9-11 (Block 10)
Tbilisi, Didube, m² at Mirtskhulava
3-room apartment, from $120,000, 67 m², null
$‍120,000
$‍1,791 per m2
3 rooms67 m21 of 12
Giorgi Chqondideli St, 42
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $140,000, 76 m², Archi Isani
$‍140,000
$‍1,842 per m2
3 rooms76 m29 of 26
Navtlughi St, 1 (Block E)
Tbilisi, Isani, Archi Isani
4-room apartment, from $260,000, 117 m², null
$‍260,000
$‍2,222 per m2
4 rooms117 m213 of 20
Spiridon Kedia St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $118,000, 93 m², null
$‍118,000
$‍1,269 per m2
3 rooms93 m210 of 10
Aleksi Gobronidze St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $100,800, 72 m², null
$‍100,800
$‍1,400 per m2
3 rooms72 m27 of 10
Levan Kbilashvili St
Tbilisi, Gldani
4-room apartment, from $135,000, 105 m², null
$‍135,000
$‍1,286 per m2
4 rooms105 m23 of 5
Tsotne Dadiani St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $140,000, 76 m², null
$‍140,000
$‍1,842 per m2
2 rooms76 m26 of 6
Vladimir Mayakovski St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $153,000, 90.7 m², Tskaltubo St, 6
$‍153,000
$‍1,687 per m2
3 rooms90.7 m23 of 11
Tskaltubo St, 6
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $165,000, 61 m², Dona Palace Saburtalo
$‍165,000
$‍2,705 per m2
3 rooms61 m213 of 16
Elizbar Mindeli St, 12 (Block 5)
Tbilisi, Vake, Dona Palace Saburtalo
3-room apartment, from $275,000, 89 m², Park Home Saburtalo
$‍275,000
$‍3,090 per m2
3 rooms89 m211 of 30
Gazapkhulis St, 4
Tbilisi, Vake, Park Home Saburtalo
2-room apartment, from $168,000, 79 m², Anna Politkovskaya St, 34
$‍168,000
$‍2,127 per m2
2 rooms79 m27 of 16
Anna Politkovskaya St, 34
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $240,000, 86 m², Shartava Fusion
$‍240,000
$‍2,791 per m2
3 rooms86 m215 of 23
Zhiuli Shartava St, 29
Tbilisi, Saburtalo, Shartava Fusion
3-room apartment, from $165,000, 90 m², m² at Mirtskhulava
$‍165,000
$‍1,833 per m2
3 rooms90 m24 of 19
Alio Mirtskhulava St, 9-11 (Block 1)
Tbilisi, Didube, m² at Mirtskhulava
4-room apartment, from $165,000, 100 m², Iqalto Gori St, 18
$‍165,000
$‍1,650 per m2
4 rooms100 m22 of 12
Iqalto Gori St, 18
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $84,000, 45 m², m² at Mirtskhulava
$‍84,000
$‍1,867 per m2
2 rooms45 m213 of 23
Alio Mirtskhulava St, 9-11 (Block 10)
Tbilisi, Didube, m² at Mirtskhulava
2-room apartment, from $85,000, 46 m², m² at Mirtskhulava
$‍85,000
$‍1,848 per m2
2 rooms46 m27 of 23
Alio Mirtskhulava St, 9-11 (Block 10)
Tbilisi, Didube, m² at Mirtskhulava
2-room apartment, from $145,000, 68.4 m², Green Residence Vera
$‍145,000
$‍2,120 per m2
2 rooms68.4 m24 of 15
Guram Rcheulishvili 2nd Lane, 16
Tbilisi, Mtatsminda, Green Residence Vera