Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$55 000
up to
up to
$2 000 000
from
from
29 m²
up to
up to
950 m²
233 listings
4-room apartment, from $175,000, 93 m², Eco Dighomi 2
$‍175,000
$‍1,882 per m2
4 rooms93 m229 of 31
Arthur Laist St, 4
Tbilisi, Isani, Eco Dighomi 2
3-room apartment, from $130,000, 62 m², Eco Dighomi 2
$‍130,000
$‍2,097 per m2
3 rooms62 m229 of 31
Arthur Laist St, 4
Tbilisi, Isani, Eco Dighomi 2
2-room apartment, from $83,000, 54.4 m², null
$‍83,000
$‍1,526 per m2
2 rooms54.4 m25 of 9
Zedazeni St, 4
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $127,000, 70 m², null
$‍127,000
$‍1,814 per m2
3 rooms70 m22 of 10
Navtlughi St, 39-41
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $120,000, 60 m², null
$‍120,000
$‍2,000 per m2
2 rooms60 m27 of 8
Svaneti St, 16
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $117,000, 60 m², null
$‍117,000
$‍1,950 per m2
2 rooms60 m26 of 8
Tsotne Dadiani St, 102b
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $117,000, 60 m², null
$‍117,000
$‍1,950 per m2
2 rooms60 m28 of 8
Tsotne Dadiani St, 102b
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $114,000, 60 m², null
$‍114,000
$‍1,900 per m2
2 rooms60 m27 of 8
Tsotne Dadiani St, 102b
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $159,000, 88 m², Didube Garden
$‍159,000
$‍1,807 per m2
3 rooms88 m22 of 8
Vani St, 4 (Block A)
Tbilisi, Didube, Didube Garden
2-room apartment, from $95,000, 71 m², null
$‍95,000
$‍1,338 per m2
2 rooms71 m213 of 14
Beri Gabriel Salosi Ave, 48a
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $135,000, 42 m², null
$‍135,000
$‍3,214 per m2
2 rooms42 m25 of 7
Bochorma St, 5
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $450,000, 225 m², null
$‍450,000
$‍2,000 per m2
3 rooms225 m25 of 5
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave, 41/6
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $185,000, 68 m², Isani Tower
$‍185,000
$‍2,721 per m2
2 rooms68 m28 of 17
აწყურის ქუჩა, 45
Tbilisi, Isani, Isani Tower
3-room apartment, from $175,000, 73.3 m², Retro Dadiani
$‍175,000
$‍2,387 per m2
3 rooms73.3 m23 of 11
Tsotne Dadiani St, 71
Tbilisi, Nadzaladevi, Retro Dadiani
3-room apartment, from $372,000, 113.7 m², Krtsanisi Resort Residence
$‍372,000
$‍3,272 per m2
3 rooms113.7 m25 of 6
Grigol Volski St, 7 (Villa Residence Resort)
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Resort Residence
2-room apartment, from $112,000, 51 m², null
$‍112,000
$‍2,196 per m2
2 rooms51 m22 of 5
Permtserta St, 109
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $365,000, 100 m², null
$‍365,000
$‍3,650 per m2
3 rooms100 m24 of 8
Amberki Tabidze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $187,906, 47 m², Park Home Vake
$‍187,906
$‍3,998 per m2
2 rooms47 m24 of 11
Zura Avalishvili St, 12 (Block A)
Tbilisi, Vake, Park Home Vake
3-room apartment, from $295,000, 112.3 m², Greenhill Residence
$‍295,000
$‍2,627 per m2
3 rooms112.3 m29 of 24
Universiteti St, 24 (Greenhill Residence 1.1)
Tbilisi, Vake, Greenhill Residence
3-room apartment, from $485,000, 82 m², Axis Towers
$‍485,000
$‍5,915 per m2
3 rooms82 m226 of 38
Ilya Chavchavadze Ave, 37m (Block 2)
Tbilisi, Vake, Axis Towers