დანიელ

დანიელ

Works: Tbilisi, Tsavkisi, Bazaleti, Mtskheta, Telavi, Saguramo

Bazaleti
1
2
3
4+
from
from
$550
up to
up to
$690 000
from
from
26 m²
up to
up to
600 m²
192 listings
2-room apartment, from $550, 60.4 m², Tsminda Motsame Vasiliko St, 6
$‍550
$‍9 per m2
2 rooms60.4 m22 of 5
Tsminda Motsame Vasilisko St, -
Tbilisi, Vake
Plot, from $102,000, null m², null
$‍102,000
600 m2
Tkhinvala St, -
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $62,000, 42.1 m², null
$‍62,000
$‍1,473 per m2
2 rooms42.1 m22 of 10
Demetre Tavdadebuli St, -
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $52,000, 26 m², null
$‍52,000
$‍2,000 per m2
1 room26 m24 of 26
Tengiz Sheshelidze St, -
Tbilisi, Gldani
4-room apartment, from $150,000, 108 m², null
$‍150,000
$‍1,389 per m2
4 rooms108 m24 of 13
Mirian Mepe St, -
Tbilisi, Mtatsminda
Plot, from $93,000, null m², null
$‍93,000
1 500 m2
Tseronisi Exit, -
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St, -
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $61,000, 40 m², null
$‍61,000
$‍1,525 per m2
2 rooms40 m24 of 5
David Guramishvili Ave, -
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St, -
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², null
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St, -
Tbilisi, Krtsanisi
Plot, from $123,000, null m², null
$‍123,000
600 m2
Tkhinvala St, -
Tbilisi, Mtatsminda
Plot, from $123,000, null m², null
$‍123,000
750 m2
Tkhinvala St, -
Tbilisi, Mtatsminda
Plot, from $106,000, null m², null
$‍106,000
550 m2
Tkhinvala St, -
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $74,000, 50 m², null
$‍74,000
$‍1,480 per m2
2 rooms50 m25 of 12
Zurab Pataridze St, -
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $160,000, 75.1 m², null
$‍160,000
$‍2,130 per m2
2 rooms75.1 m212 of 17
Petre Kavtaradze St, -
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St, -
Tbilisi, Saburtalo
6-room house, from $180,000, 140 m², null
$‍180,000
$‍1,286 per m2
140 m22 floors300 m2
Giorgi Gekhtmani St, -
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $95,000, 57 m², null
$‍95,000
$‍1,667 per m2
2 rooms57 m29 of 14
Bob Walsh St, -
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $134,000, 82.3 m², null
$‍134,000
$‍1,628 per m2
3 rooms82.3 m219 of 24
David Aghmashenebeli Alley, -
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $143,000, 55 m², null
$‍143,000
$‍2,600 per m2
2 rooms55 m26 of 12
Anna Politkovskaya St, -
Tbilisi, Vake