Commercial real estate
2
3
4+
from
from
$73 000
up to
up to
$281 000
from
from
41 m²
up to
up to
140 m²
22 listings
Studio, from $281,000, 140.51 m², null
$‍281,000
$‍2,000 per m2
4 rooms140.51 m213 of 22
Merab Aleksidze St, 1
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $74,000, 41 m², null
$‍74,000
$‍1,805 per m2
2 rooms41 m24 of 8
Nino Abashidze-Orbeliani St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $180,000, 92 m², null
$‍180,000
$‍1,957 per m2
3 rooms92 m29 of 14
Giorgi Mirotadze St, 13
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $80,000, 55 m², Vefkhistkaosani St, 84
$‍80,000
$‍1,455 per m2
3 rooms55 m24 of 10
Vefkhistkaosani St, 84
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $88,500, 60 m², null
$‍88,500
$‍1,475 per m2
3 rooms60 m210 of 14
Archil Mepe St, 23
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $134,000, 96 m², null
$‍134,000
$‍1,396 per m2
3 rooms96 m23 of 9
Aleksi Gogolauri 1st Lane
Tbilisi, Didube
Studio, from $125,000, 71 m², Archi Digomi 3
$‍125,000
$‍1,761 per m2
3 rooms71 m24 of 25
David Aghmashenebeli Alley, 194 (Block A)
Tbilisi, Saburtalo, Archi Digomi 3
Studio, from $90,000, 58.5 m², Asmati St, 17
$‍90,000
$‍1,538 per m2
3 rooms58.5 m27 of 7
Asmati St, 17
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $167,000, 71 m², White Square Shartava
$‍167,000
$‍2,352 per m2
2 rooms71 m226 of 37
Zhiuli Shartava St, 43
Tbilisi, Saburtalo, White Square Shartava
Studio, from $73,000, 47 m², Alpha home Didi Digomi
$‍73,000
$‍1,553 per m2
2 rooms47 m25 of 12
Petre Iberi St, 30 (Sector 1)
Tbilisi, Saburtalo, Alpha home Didi Digomi
2-room apartment, from $78,000, 50 m², Khedi House
$‍78,000
$‍1,560 per m2
2 rooms50 m28 of 11
Bagrat III St, 25g (Block 6)
Tbilisi, Saburtalo, Khedi House
Studio, from $208,000, 92 m², Villa Residence Apartments
$‍208,000
$‍2,261 per m2
3 rooms92 m27 of 12
Krtsanisi St, 14
Tbilisi, Krtsanisi, Villa Residence Apartments
Studio, from $85,000, 85 m², Delux Aparthotel
$‍85,000
$‍1,000 per m2
3 rooms85 m212 of 13
Farsadani St, 9 (Block 1)
Tbilisi, Saburtalo, Delux Aparthotel
Studio, from $157,000, 93 m², null
$‍157,000
$‍1,688 per m2
3 rooms93 m23 of 7
Bakhtrioni St, 39
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $75,000, 55 m², MS Didi Digomi 2
$‍75,000
$‍1,364 per m2
2 rooms55 m212 of 17
Mirian Mepe St, 124
Tbilisi, Saburtalo, MS Didi Digomi 2
3-room apartment, from $117,000, 93 m², Green Alley
$‍117,000
$‍1,258 per m2
3 rooms93 m27 of 16
David Aghmashenebeli Alley, 188 (Block B1)
Tbilisi, Saburtalo, Green Alley
4-room apartment, from $210,000, 121 m², null
$‍210,000
$‍1,736 per m2
4 rooms121 m27 of 9
Gazapkhuli St, 7
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $225,000, 110 m², null
$‍225,000
$‍2,045 per m2
3 rooms110 m210 of 15
Giorgi Mirotadze St, 1a
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $167,000, 71 m², White Square Shartava
$‍167,000
$‍2,352 per m2
2 rooms71 m226 of 37
Zhiuli Shartava St, 43
Tbilisi, Saburtalo, White Square Shartava
Studio, from $210,000, 92 m², Villa Residence Apartments
$‍210,000
$‍2,283 per m2
3 rooms92 m27 of 12
Krtsanisi St, 14
Tbilisi, Krtsanisi, Villa Residence Apartments