Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$43 750
up to
up to
$330 000
from
from
25 m²
up to
up to
113 m²
45 listings
2-room apartment, from $85,000, 53.6 m², null
$‍85,000
$‍1,586 per m2
2 rooms53.6 m26 of 6
Eredvi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $70,000, 51 m², null
$‍70,000
$‍1,373 per m2
2 rooms51 m22 of 4
Javakheti St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $78,800, 75 m², null
$‍78,800
$‍1,051 per m2
3 rooms75 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², null
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $76,000, 76 m², null
$‍76,000
$‍1,000 per m2
3 rooms76 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $43,750, 39.8 m², null
$‍43,750
$‍1,099 per m2
1 room39.8 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $57,750, 55 m², null
$‍57,750
$‍1,050 per m2
1 room55 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $129,000, 75 m², null
$‍129,000
$‍1,720 per m2
3 rooms75 m214 of 17
Shalva Inasaridze St
Batumi, Khimshiashvili
5-room apartment, from $330,000, 113 m², null
$‍330,000
$‍2,920 per m2
5 rooms113 m218 of 24
Mikheil Tamarashvili Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $63,000, 38 m², null
$‍63,000
$‍1,658 per m2
2 rooms38 m28 of 9
Gldani St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $63,600, 64 m², null
$‍63,600
$‍994 per m2
2 rooms64 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 44 m², null
$‍65,000
$‍1,477 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
2 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
2 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 9
Nadira Khosharauli St
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $135,000, 63 m², null
$‍135,000
$‍2,143 per m2
2 rooms63 m22 of 18
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake