Милена

Милена

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
from
from
$37 000
up to
up to
$249 000
from
from
27 m²
up to
up to
122 m²
461 listings
Studio, from $141,066, 92.2 m², null
$‍141,066
$‍1,530 per m2
3 rooms92.2 m28 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $142,290, 93 m², null
$‍142,290
$‍1,530 per m2
3 rooms93 m29 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $146,115, 95.5 m², null
$‍146,115
$‍1,530 per m2
3 rooms95.5 m210 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $164,475, 107.5 m², null
$‍164,475
$‍1,530 per m2
3 rooms107.5 m211 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $80,325, 52.5 m², null
$‍80,325
$‍1,530 per m2
2 rooms52.5 m23 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $96,390, 63 m², null
$‍96,390
$‍1,530 per m2
2 rooms63 m24 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $115,362, 75.4 m², null
$‍115,362
$‍1,530 per m2
2 rooms75.4 m25 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $96,849, 63.3 m², null
$‍96,849
$‍1,530 per m2
2 rooms63.3 m26 of 11
Telavi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $94,702, 91.5 m², Archi Isani
$‍94,702
$‍1,035 per m2
3 rooms91.5 m228 of 28
Navtlughi St, 10
Tbilisi, Isani, Archi Isani
Studio, from $48,000, 37 m², null
$‍48,000
$‍1,297 per m2
1 room37 m27 of 9
Ilia Sukhishvili St, 12
Tbilisi, Samgori
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
Studio, from $48,000, 37 m², null
$‍48,000
$‍1,297 per m2
1 room37 m27 of 9
Ilia Sukhishvili St, 12
Tbilisi, Samgori
Studio, from $126,000, 52 m², B-Home
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St, 195
Tbilisi, Vake, B-Home
Studio, from $80,000, 47 m², Alpha home Didi Digomi
$‍80,000
$‍1,702 per m2
2 rooms47 m25 of 10
Petre Iberi St, 30
Tbilisi, Saburtalo, Alpha home Didi Digomi
Studio, from $94,000, 50 m², Binadari Lisi
$‍94,000
$‍1,880 per m2
2 rooms50 m25 of 14
Amberki Tabidze St, 41
Tbilisi, Vake, Binadari Lisi
Studio, from $48,000, 37 m², null
$‍48,000
$‍1,297 per m2
1 room37 m27 of 9
Ilia Sukhishvili St, 12
Tbilisi, Samgori
Studio, from $48,000, 37 m², Ilia Sukhishvili St, 12
$‍48,000
$‍1,297 per m2
1 room37 m27 of 9
Ilia Sukhishvili St, 12
Tbilisi, Samgori
Studio, from $110,000, 45 m², null
$‍110,000
$‍2,444 per m2
2 rooms45 m24 of 9
Marshal Gelovani Ave, 1
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $149,710, 81.1 m², VR Townhouse Apartments
$‍149,710
$‍1,846 per m2
2 rooms81.1 m21 of 6
Grigol Volski St, 3
Tbilisi, Krtsanisi, VR Townhouse Apartments
Studio, from $48,000, 37 m², null
$‍48,000
$‍1,297 per m2
1 room37 m27 of 9
Ilia Sukhishvili St, 12
Tbilisi, Samgori