Милена

Милена

Works: Tbilisi
Speaks: русский

Realtor properties

1
2
3
from
from
$37 000
up to
up to
$249 000
from
from
27 m²
up to
up to
122 m²
461 listings
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
3 rooms100 m211 of 16
Viktor Dolidze St, 27
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $129,035, 69.9 m², VR Townhouse Apartments
$‍129,035
$‍1,846 per m2
3 rooms69.9 m26 of 6
Grigol Volski St, 3
Tbilisi, Krtsanisi, VR Townhouse Apartments
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
3 rooms100 m211 of 16
Viktor Dolidze St, 27
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $63,000, 45 m², null
$‍63,000
$‍1,400 per m2
2 rooms45 m21 of 12
Straboni St, 40
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
3 rooms100 m211 of 16
Viktor Dolidze St, 27
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
3 rooms100 m211 of 16
Viktor Dolidze St, 27
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $165,000, 53 m², null
$‍165,000
$‍3,113 per m2
1 room53 m23 of 14
Ilia Chavchavadze Ave, 27
Tbilisi, Vake
Studio, from $145,000, 100 m², null
$‍145,000
$‍1,450 per m2
3 rooms100 m211 of 16
Viktor Dolidze St, 27
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $150,000, 53 m², null
$‍150,000
$‍2,830 per m2
2 rooms53 m23 of 14
Korneli Kekelidze St, 17
Tbilisi, Vake
Studio, from $56,000, 34 m², null
$‍56,000
$‍1,647 per m2
1 room34 m22 of 11
Demetre Tavdadebuli St, 36
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $54,545, 54.6 m², null
$‍54,545
$‍999 per m2
2 rooms54.6 m28 of 8
Bob Walsh 1st Lane
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $88,000, 67 m², null
$‍88,000
$‍1,313 per m2
2 rooms67 m26 of 15
Mirian Mepe St, 25
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $60,000, 28 m², null
$‍60,000
$‍2,143 per m2
1 room28 m23 of 10
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $87,699, 57.32 m², null
$‍87,699
$‍1,530 per m2
2 rooms57.32 m212 of 36
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave, 59
Tbilisi, Isani
Studio, from $53,846, 53.9 m², null
$‍53,846
$‍999 per m2
2 rooms53.9 m24 of 8
Bob Walsh 1st Lane
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $87,500, 54 m², null
$‍87,500
$‍1,620 per m2
2 rooms54 m29 of 14
Vaso Godziashvili St, 63
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $56,000, 34 m², null
$‍56,000
$‍1,647 per m2
1 room34 m22 of 11
Demetre Tavdadebuli St, 36
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $64,300, 47.63 m², null
$‍64,300
$‍1,350 per m2
1 room47.63 m210 of 22
Richard Holbrooke St, 10
Tbilisi, Isani
Studio, from $83,389, 61.77 m², Barcelo Tbilisi
$‍83,389
$‍1,350 per m2
2 rooms61.77 m222 of 22
Richard Holbrooke St, 10
Tbilisi, Isani, Barcelo Tbilisi
Studio, from $56,000, 34 m², null
$‍56,000
$‍1,647 per m2
1 room34 m22 of 11
Demetre Tavdadebuli St, 36
Tbilisi, Saburtalo