Tsavkisi
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$756 000
from
from
37 m²
up to
up to
132 m²
33 listings
3-room apartment, from $756,000, 75 m², null
$‍756,000
$‍10,080 per m2
3 rooms75 m26 of 15
Mikheil Meskhi St, 4000
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $150,000, 108 m², null
$‍150,000
$‍1,389 per m2
4 rooms108 m24 of 13
Kula Gldaneli 5th Dead End
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $130,000, 61 m², null
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 9
Nadira Khosharauli St
Tbilisi, Didube
1-room apartment, from $42,000, 39 m², null
$‍42,000
$‍1,077 per m2
1 room39 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $98,000, 68.3 m², null
$‍98,000
$‍1,435 per m2
3 rooms68.3 m24 of 10
Valentin Topuridze St, 20
Tbilisi, Saburtalo
1-room apartment, from $42,900, 39 m², null
$‍42,900
$‍1,100 per m2
1 room39 m21 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $45,000, 61 m², Didi Dighomi Inn
$‍45,000
$‍738 per m2
2 rooms61 m23 of 15
Demetre Tavdadebuli St, 40
Tbilisi, Saburtalo, Didi Dighomi Inn
2-room apartment, from $45,000, 61 m², Didi Dighomi Inn
$‍45,000
$‍738 per m2
2 rooms61 m23 of 15
Demetre Tavdadebuli St, 40
Tbilisi, Saburtalo, Didi Dighomi Inn
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 9
Kosmonavtebi Embankment, 49
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61.8 m², null
$‍130,000
$‍2,104 per m2
2 rooms61.8 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
1-room apartment, from $43,780, 39.8 m², null
$‍43,780
$‍1,100 per m2
1 room39.8 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo