Александра

Александра

Works: Tbilisi, Gudauri, Batumi, Rustavi, Bakuriani, Kvariati, Gonio

Kvariati
1
2
3
4+
from
from
$31 000
up to
up to
$2 600 000
from
from
24 m²
up to
up to
600 m²
1 268 listings
3-room apartment, from $96,000, 65 m², New Point Varketili
$‍96,000
$‍1,477 per m2
3 rooms65 m24 of 14
Victor Kupradze St, 18-20
Tbilisi, Samgori, New Point Varketili
2-room apartment, from $96,000, 51.6 m², null
$‍96,000
$‍1,860 per m2
2 rooms51.6 m26 of 9
Marshal Gelovani Ave, 25
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $54,000, 29 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍54,000
$‍1,862 per m2
1 room29 m223 of 26
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $117,000, 53.1 m², null
$‍117,000
$‍2,203 per m2
2 rooms53.1 m22 of 22
Elizbar Mindeli St, 5b
Tbilisi, Vake
Studio, from $61,000, 29 m², Guru Residence
$‍61,000
$‍2,103 per m2
1 room29 m216 of 25
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), Guru Residence
2-room apartment, from $69,500, 30 m², Aqua Hotel & Apartments
$‍69,500
$‍2,317 per m2
2 rooms30 m22 of 14
Lech and Maria Kaczynski St, 23
Batumi, Airport (district), Aqua Hotel & Apartments
2-room apartment, from $144,000, 60 m², Anna Politkovskaya St, 12, 12a
$‍144,000
$‍2,400 per m2
2 rooms60 m25 of 11
Anna Politkovskaya St, 12а
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $123,000, 64 m², null
$‍123,000
$‍1,922 per m2
2 rooms64 m28 of 12
Rapiel Agladze St
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $93,000, 38 m², Barnovi Boutique House
$‍93,000
$‍2,447 per m2
2 rooms38 m23 of 3
Vasil Barnovi St, 28-30
Tbilisi, Mtatsminda, Barnovi Boutique House
2-room apartment, from $136,000, 58.7 m², Anna Politkovskaya St, 12, 12a
$‍136,000
$‍2,317 per m2
2 rooms58.7 m211 of 11
Anna Politkovskaya St, 12а
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $70,000, 45 m², Orbi City
$‍70,000
$‍1,556 per m2
2 rooms45 m234 of 50
Sherif Khimshiashvili St, 7б (блок A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $156,000, 45 m², null
$‍156,000
$‍3,467 per m2
2 rooms45 m26 of 6
David Aghmashenebeli Ave, 179
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $70,000, 43 m², Orbi Palace Deluxe
$‍70,000
$‍1,628 per m2
2 rooms43 m23 of 6
Didveli St, 34
Bakuriani, Orbi Palace Deluxe
2-room apartment, from $117,000, 42 m², Jikia House
$‍117,000
$‍2,786 per m2
2 rooms42 m24 of 8
Anna Politkovskaya St, 3 (Блок 26)
Tbilisi, Vake, Jikia House
2-room apartment, from $84,000, 45 m², Alpha on Tsereteli
$‍84,000
$‍1,867 per m2
2 rooms45 m22 of 9
Tskaltubo St, 12/14
Tbilisi, Didube, Alpha on Tsereteli
3-room apartment, from $144,000, 98 m², null
$‍144,000
$‍1,469 per m2
3 rooms98 m24 of 7
Ljubljana St, 40
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $150,000, 86 m², null
$‍150,000
$‍1,744 per m2
3 rooms86 m28 of 9
Pekini Ave, 41a
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $108,000, 64 m², null
$‍108,000
$‍1,688 per m2
3 rooms64 m23 of 9
Giorgi Chqondideli St, 42
Tbilisi, Nadzaladevi
3-room apartment, from $170,000, 69 m², Villa Residence Apartments
$‍170,000
$‍2,464 per m2
3 rooms69 m24 of 5
Krtsanisi St, 14
Tbilisi, Krtsanisi, Villa Residence Apartments
Studio, from $78,000, 38 m², Hisni
$‍78,000
$‍2,053 per m2
1 room38 m27 of 36
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave, 69
Tbilisi, Isani, Hisni