Александра

Александра

Works: Tbilisi, Gudauri, Batumi, Rustavi, Bakuriani, Kvariati, Gonio

Kvariati
1
2
3
4+
from
from
$31 000
up to
up to
$2 600 000
from
from
24 m²
up to
up to
600 m²
1 268 listings
2-room apartment, from $120,000, 53 m², Aleksandre (Sasha) Ioseliani St, 56
$‍120,000
$‍2,264 per m2
2 rooms53 m211 of 14
Aleksandre (Sasha) Ioseliani St, 56
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $114,000, 74 m², null
$‍114,000
$‍1,541 per m2
3 rooms74 m25 of 7
Grozno St
Tbilisi, Chugureti
3-room apartment, from $153,000, 63 m², null
$‍153,000
$‍2,429 per m2
3 rooms63 m211 of 15
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave, 64
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $75,000, 48 m², Asmati St, 8a
$‍75,000
$‍1,563 per m2
2 rooms48 m23 of 8
Asmati St, 8а
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $90,000, 58 m², Khedi House
$‍90,000
$‍1,552 per m2
2 rooms58 m29 of 11
Bagrat III St, 25b (Block 4)
Tbilisi, Saburtalo, Khedi House
3-room apartment, from $108,000, 64 m², m² at Chkondideli
$‍108,000
$‍1,688 per m2
3 rooms64 m23 of 9
Giorgi Chqondideli St, 36
Tbilisi, Nadzaladevi, m² at Chkondideli
2-room apartment, from $80,000, 62 m², Beri Gabriel Salosi Ave, 138
$‍80,000
$‍1,290 per m2
2 rooms62 m28 of 9
Beri Gabriel Salosi Ave, 138
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $108,000, 64 m², m² at Chkondideli
$‍108,000
$‍1,688 per m2
3 rooms64 m23 of 9
Giorgi Chqondideli St, 36
Tbilisi, Nadzaladevi, m² at Chkondideli
3-room apartment, from $85,000, 64 m², null
$‍85,000
$‍1,328 per m2
3 rooms64 m28 of 8
Moscow Ave, 12
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $205,000, 95 m², Blox Nucubidze
$‍205,000
$‍2,158 per m2
2 rooms95 m22 of 13
Paata Datuashvili St, 7
Tbilisi, Vake, Blox Nucubidze
3-room apartment, from $190,000, 92 m², null
$‍190,000
$‍2,065 per m2
3 rooms92 m27 of 12
Anna Politkovskaya St, 2
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $135,000, 46 m², null
$‍135,000
$‍2,935 per m2
2 rooms46 m210 of 27
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $66,000, 46 m², null
$‍66,000
$‍1,435 per m2
2 rooms46 m28 of 10
Mikheil Gakhokidze St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $140,000, 56 m², Ambience Avlabari
$‍140,000
$‍2,500 per m2
3 rooms56 m22 of 7
Dolabauri Gorge, 6
Tbilisi, Isani, Ambience Avlabari
3-room apartment, from $122,000, 58 m², null
$‍122,000
$‍2,103 per m2
3 rooms58 m21 of 3
Vasil Barnov St, 17
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $80,000, 49 m², null
$‍80,000
$‍1,633 per m2
2 rooms49 m217 of 17
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $81,600, 32 m², null
$‍81,600
$‍2,550 per m2
2 rooms32 m21 of 20
Zhiuli Shartava St, 35
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $183,000, 73 m², null
$‍183,000
$‍2,507 per m2
3 rooms73 m211 of 16
Elizbar Mindeli St, 11
Tbilisi, Vake
4-room apartment, from $148,000, 120 m², null
$‍148,000
$‍1,233 per m2
4 rooms120 m22 of 3
Tiriponi St, 7
Tbilisi, Chugureti
4-room apartment, from $172,000, 105 m², null
$‍172,000
$‍1,638 per m2
4 rooms105 m21 of 3
Tsminda Ketevan Dedoflis Ave, 53a
Tbilisi, Isani