Александра

Александра

Works: Tbilisi, Gudauri, Batumi, Rustavi, Bakuriani, Kvariati, Gonio

Kvariati
1
2
3
4+
from
from
$31 000
up to
up to
$2 600 000
from
from
24 m²
up to
up to
600 m²
1 268 listings
2-room apartment, from $77,250, 61.8 m², null
$‍77,250
$‍1,250 per m2
2 rooms61.8 m25 of 10
Nadikvari 3rd St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $95,000, 65.7 m², null
$‍95,000
$‍1,446 per m2
2 rooms65.7 m23 of 12
Nadikvari 3rd St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $70,000, 48 m², null
$‍70,000
$‍1,458 per m2
2 rooms48 m22 of 12
Nadikvari 3rd St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $84,000, 82 m², null
$‍84,000
$‍1,024 per m2
3 rooms82 m22 of 11
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 39 m², null
$‍75,000
$‍1,923 per m2
2 rooms39 m210 of 12
ул. Университетская, (участок 06/021)
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $192,000, 80 m², Archi Isani
$‍192,000
$‍2,400 per m2
3 rooms80 m23 of 19
Navtlugi St, 1
Tbilisi, Isani, Archi Isani
2-room apartment, from $95,000, 61.8 m², null
$‍95,000
$‍1,537 per m2
2 rooms61.8 m22 of 12
Nadikvari 3rd St, 11
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $90,000, 41 m², null
$‍90,000
$‍2,195 per m2
2 rooms41 m21 of 14
Ana Kalandadze St, 1а
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $87,000, 60 m², null
$‍87,000
$‍1,450 per m2
2 rooms60 m22 of 8
Ana Antonovskaia St, 9a
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $250,000, 88 m², null
$‍250,000
$‍2,841 per m2
2 rooms88 m212 of 19
Zura Avalishvili St, 8
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $158,000, 69 m², null
$‍158,000
$‍2,290 per m2
3 rooms69 m24 of 14
Elizbar Mindeli St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $184,000, 89 m², null
$‍184,000
$‍2,067 per m2
3 rooms89 m29 of 18
Adam Mitskevich St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $84,000, 54 m², null
$‍84,000
$‍1,556 per m2
2 rooms54 m213 of 17
Petre Gruzinski St
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $102,000, 58.5 m², null
$‍102,000
$‍1,744 per m2
2 rooms58.5 m23 of 12
Avto Varazi St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $115,000, 61 m², Monolith City
$‍115,000
$‍1,885 per m2
2 rooms61 m24 of 16
Bezhan Kalandadze St, 12
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith City
2-room apartment, from $250,000, 70 m², null
$‍250,000
$‍3,571 per m2
2 rooms70 m214 of 14
Irakli Abashidze St, 47
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $116,000, 110 m², null
$‍116,000
$‍1,055 per m2
3 rooms110 m23 of 10
Isaak Alikhaniani St, 17
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $123,000, 81 m², null
$‍123,000
$‍1,519 per m2
3 rooms81 m213 of 15
Dimitri Gulia St, 8
Tbilisi, Krtsanisi
4-room apartment, from $280,000, 182.5 m², null
$‍280,000
$‍1,534 per m2
4 rooms182.5 m22 of 4
Krtsanisi St, 2
Tbilisi, Krtsanisi
4-room apartment, from $300,000, 131 m², null
$‍300,000
$‍2,290 per m2
4 rooms131 m22 of 4
Mikheil Tsinamdzghvrishvili St
Tbilisi, Didube