Евгений

Евгений

Works: Batumi

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
from
from
$36 000
up to
up to
$149 000
from
from
27 m²
up to
up to
82 m²
49 listings
1-room apartment, from $48,000, 31 m², Dar Tower
$‍48,000
$‍1,548 per m2
1 room31 m223 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $85,000, 58 m², Sunrise
$‍85,000
$‍1,466 per m2
3 rooms58 m27 of 21
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
3-room apartment, from $125,000, 82 m², General Aslan Abashidze St, 10
$‍125,000
$‍1,524 per m2
3 rooms82 m212 of 18
General Aslan Abashidze St, 10
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $113,000, 54 m², NBG Beach Panorama
$‍113,000
$‍2,093 per m2
3 rooms54 m28 of 27
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
1-room apartment, from $45,000, 28 m², Ande Tower
$‍45,000
$‍1,607 per m2
1 room28 m23 of 18
Zgvispiris St, 10l
Batumi, Airport (district), Ande Tower
2-room apartment, from $78,000, 42 m², Dar Tower
$‍78,000
$‍1,857 per m2
2 rooms42 m217 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
2-room apartment, from $113,500, 45 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍113,500
$‍2,522 per m2
2 rooms45 m24 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $135,000, 58 m², NBG Beach Panorama
$‍135,000
$‍2,328 per m2
3 rooms58 m225 of 27
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
2-room apartment, from $74,000, 42 m², Intourist Residence
$‍74,000
$‍1,762 per m2
2 rooms42 m219 of 34
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
3-room apartment, from $127,000, 56 m², Calligraphy Towers
$‍127,000
$‍2,268 per m2
3 rooms56 m227 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower A)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $101,000, 45 m², Calligraphy Towers
$‍101,000
$‍2,244 per m2
2 rooms45 m218 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower A)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
3-room apartment, from $104,000, 54 m², Horizons Elegance
$‍104,000
$‍1,926 per m2
3 rooms54 m218 of 27
Angisa 2nd Dead-end, 11
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
3-room apartment, from $149,000, 70 m², Black Sea Towers
$‍149,000
$‍2,129 per m2
3 rooms70 m25 of 27
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block A)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
2-room apartment, from $70,000, 38 m², NBG Beach Panorama
$‍70,000
$‍1,842 per m2
2 rooms38 m214 of 25
Angis 2nd Lane, 10
Batumi, Airport (district), NBG Beach Panorama
2-room apartment, from $73,000, 42 m², New Wave
$‍73,000
$‍1,738 per m2
2 rooms42 m212 of 34
Zhiuli Shartava Ave, 10
Batumi, Khimshiashvili, New Wave
2-room apartment, from $78,000, 43 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍78,000
$‍1,814 per m2
2 rooms43 m216 of 29
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $135,000, 50 m², Calligraphy Towers
$‍135,000
$‍2,700 per m2
2 rooms50 m226 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower A)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
2-room apartment, from $70,000, 37 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍70,000
$‍1,892 per m2
2 rooms37 m210 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
1-room apartment, from $68,000, 40 m², Dar Tower
$‍68,000
$‍1,700 per m2
1 room40 m221 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $98,000, 53 m², Yalcin Star Residence
$‍98,000
$‍1,849 per m2
3 rooms53 m218 of 32
Niko Pirosmani St, 16а
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence