Chakvi
1
2
3
4+
from
from
$30 000
up to
up to
$370 000
from
from
25 m²
up to
up to
235 m²
144 listings
Studio, from $52,000, 30 m², Orbi City
$‍52,000
$‍1,733 per m2
1 room30 m215 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $47,000, 33 m², Orbi City
$‍47,000
$‍1,424 per m2
1 room33 m229 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $110,000, 55 m², null
$‍110,000
$‍2,000 per m2
2 rooms55 m213 of 17
Ekvtime Taqaishvili St, 36-38
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $80,000, 36 m², Dream House
$‍80,000
$‍2,222 per m2
2 rooms36 m216 of 17
Selim Khimshiashvili St, 30
Batumi, Bagrationi, Dream House
Studio, from $41,500, 37 m², LemonGarden Residence & Spa
$‍41,500
$‍1,122 per m2
1 room37 m28 of 21
Zgvispiris St, 12
Batumi, Airport (district), LemonGarden Residence & Spa
Studio, from $105,000, 36 m², Batumi View
$‍105,000
$‍2,917 per m2
1 room36 m24 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View
2-room apartment, from $137,000, 56 m², Black Sea Towers
$‍137,000
$‍2,446 per m2
2 rooms56 m227 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
Studio, from $64,000, 37 m², Batumi Sunrise Residence
$‍64,000
$‍1,730 per m2
1 room37 m223 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
Studio, from $59,000, 32 m², Orbi Beach Tower
$‍59,000
$‍1,844 per m2
1 room32 m27 of 33
Sherif Khimshiashvili St, 57
Batumi, Airport (district), Orbi Beach Tower
Studio, from $67,000, 35 m², Bianca Batumi
$‍67,000
$‍1,914 per m2
1 room35 m213 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $150,000, 59 m², Dreamland Oasis
$‍150,000
$‍2,542 per m2
2 rooms59 m215 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Batumi, Dreamland Oasis
Studio, from $58,000, 30 m², Bianca Batumi
$‍58,000
$‍1,933 per m2
1 room30 m23 of 18
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block B)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $165,000, 63 m², Black Sea Towers
$‍165,000
$‍2,619 per m2
2 rooms63 m228 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block A)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
Studio, from $69,000, 30 m², Next Apartments
$‍69,000
$‍2,300 per m2
1 room30 m28 of 20
David Mamuladze St, 19
Batumi, Airport (district), Next Apartments
2-room apartment, from $145,000, 51 m², Batumi View
$‍145,000
$‍2,843 per m2
2 rooms51 m22 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View
Studio, from $70,000, 29 m², Calligraphy Towers
$‍70,000
$‍2,414 per m2
1 room29 m232 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
Studio, from $82,000, 42 m², Dar Tower
$‍82,000
$‍1,952 per m2
1 room42 m227 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
4-room house, from $180,000, 156 m², null
$‍180,000
$‍1,154 per m2
156 m22 floors
Hortensia St, 4
Batumi, Mtsvane Kontskhi
Studio, from $70,000, 33 m², Next White
$‍70,000
$‍2,121 per m2
1 room33 m211 of 19
David Mamuladze St, 27
Batumi, Airport (district), Next White
5-room house, from $180,000, 165 m², null
$‍180,000
$‍1,091 per m2
165 m23 floors
Israpil Jincharadze 1st Lane, 19
Batumi, Makhinjauri