Заур / Zaur

Заур / Zaur

Works: Batumi, Chakvi, Kobuleti, Gonio
Speaks: русский, english, deutsch, türkçe

Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$44 000
up to
up to
$302 000
from
from
27 m²
up to
up to
230 m²
30 listings
2-room apartment, from $59,500, 56.2 m², Dreamland Oasis
$‍59,500
$‍1,059 per m2
2 rooms56.2 m22 of 4
Batumi St, 16 (Block 5)
Chakvi, Dreamland Oasis
2-room apartment, from $185,000, 56.3 m², null
$‍185,000
$‍3,286 per m2
2 rooms56.3 m230 of 66
Odysseas Dimitriadis St
Batumi, Tamar
2-room apartment, from $84,800, 48.6 m², null
$‍84,800
$‍1,745 per m2
2 rooms48.6 m25 of 11
Badri Megeneishvili St
Chakvi
Studio, from $47,900, 37 m², Dreamland Oasis
$‍47,900
$‍1,295 per m2
1 room37 m212 of 19
Batumi St, 16 (Block 2)
Chakvi, Dreamland Oasis
2-room apartment, from $58,500, 47.5 m², Sunrise
$‍58,500
$‍1,232 per m2
2 rooms47.5 m211 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
2-room apartment, from $62,400, 52.4 m², Dreamland Oasis
$‍62,400
$‍1,191 per m2
2 rooms52.4 m27 of 19
Batumi St, 16 (Block 14)
Chakvi, Dreamland Oasis
3-BR cottage, from $302,000, 163 m², null
$‍302,000
$‍1,853 per m2
163 m22 floors458 m2
David Aghmashenebeli Ave, 251
Kobuleti
2-room apartment, from $105,000, 81 m², null
$‍105,000
$‍1,296 per m2
2 rooms81 m28 of 9
Zurab Gorgiladze St, 88
Batumi, Rustaveli
4-room townhouse, from $160,000, 124 m², null
$‍160,000
$‍1,290 per m2
124 m23 floors
David Kakabadze St, 38
Batumi, Airport (district)
Studio, from $84,000, 36.2 m², Alliance Privilege
$‍84,000
$‍2,320 per m2
1 room36.2 m230 of 54
Shota Rustaveli St, 42
Batumi, Rustaveli, Alliance Privilege
Studio, from $45,000, 38 m², Sunset
$‍45,000
$‍1,184 per m2
1 room38 m211 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
Studio, from $75,000, 37 m², Batumi View
$‍75,000
$‍2,027 per m2
1 room37 m210 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View
Studio, from $73,000, 33 m², Alliance Centropolis
$‍73,000
$‍2,212 per m2
1 room33 m230 of 55
Shota Rustaveli St, 52 (Block B)
Batumi, Rustaveli, Alliance Centropolis
4-BR cottage, from $290,000, 230 m², null
$‍290,000
$‍1,261 per m2
230 m22 floors538 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 2nd Lane, 18
Gonio
5-BR cottage, from $250,000, 180 m², null
$‍250,000
$‍1,389 per m2
180 m22 floors425 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 2nd Lane, 16a
Gonio
1-room apartment, from $44,000, 27 m², Sunrise
$‍44,000
$‍1,630 per m2
1 room27 m25 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
2-room apartment, from $125,000, 50.4 m², Batumi Tower
$‍125,000
$‍2,480 per m2
2 rooms50.4 m215 of 35
Egnate Ninoshvili St, 6
Batumi, Old City, Batumi Tower
Studio, from $45,000, 38 m², Rainbow
$‍45,000
$‍1,184 per m2
1 room38 m27 of 15
Adlia St, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
2-room apartment, from $105,000, 47.3 m², Alliance Privilege
$‍105,000
$‍2,220 per m2
2 rooms47.3 m235 of 54
Shota Rustaveli St, 42
Batumi, Rustaveli, Alliance Privilege
3-room apartment, from $92,000, 85 m², Batumi View
$‍92,000
$‍1,082 per m2
3 rooms85 m28 of 13
Lech and Maria Kaczynski St, 8b (Block B)
Batumi, Airport (district), Batumi View