Giorgi Capital Property
Works: Tbilisi, Mtskheta, Rustavi, Saguramo, Zugdidi
Mtskheta
1
2
3
4+
22 listings
$105,000
$1,641 per m2
64 m21 of 12
Ljubljana St
Tbilisi, Didube
$73,000
$1,460 per m2
50 m21 of 17
Vazha-Pshavela Ave
Tbilisi, Vake
- 1
- 2