Gocha Capital Property

Gocha Capital Property

Works: Tbilisi, Mtskheta, Tsavkisi, Bazaleti

Bazaleti
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$298 000
from
from
31 m²
up to
up to
130 m²
62 listings
2-room apartment, from $112,000, 55 m², null
$‍112,000
$‍2,036 per m2
2 rooms55 m24 of 10
Sokrat Arshba St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $72,000, 40 m², null
$‍72,000
$‍1,800 per m2
2 rooms40 m24 of 6
Viktor Kupradze St
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $68,800, 47 m², null
$‍68,800
$‍1,464 per m2
2 rooms47 m22 of 12
Levan Kbilashvili St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $81,000, 55 m², null
$‍81,000
$‍1,473 per m2
2 rooms55 m212 of 13
Archil Mepe St
Tbilisi, Samgori
2-room apartment, from $63,600, 63 m², null
$‍63,600
$‍1,010 per m2
2 rooms63 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 44 m², null
$‍65,000
$‍1,477 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
2 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
2 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61.8 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,104 per m2
2 rooms61.8 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
2-room apartment, from $82,000, 58 m², Demetre Tavdadebuli Street, 2-2a
$‍82,000
$‍1,414 per m2
2 rooms58 m211 of 15
Demetre Tavdadebuli St, 2 (Block A)
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $135,000, 98 m², null
$‍135,000
$‍1,378 per m2
3 rooms98 m24 of 9
Dighombari Lane
Tbilisi, Chugureti
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $120,000, 92 m², null
$‍120,000
$‍1,304 per m2
4 rooms92 m26 of 8
Mikha Khelashvili St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $160,000, 79 m², Mega Didube
$‍160,000
$‍2,025 per m2
4 rooms79 m211 of 12
Kosmonavtebi Embankment, 91 (Block 1)
Tbilisi, Didube, Mega Didube
2-room apartment, from $93,000, 64 m², null
$‍93,000
$‍1,453 per m2
2 rooms64 m211 of 19
Marseli St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $166,000, 80 m², Bidzina Kvernadze St, 35
$‍166,000
$‍2,075 per m2
3 rooms80 m29 of 17
Bidzina Kvernadze St, 35
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $150,000, 105 m², Green Alley
$‍150,000
$‍1,429 per m2
3 rooms105 m213 of 13
David Aghmashenebeli Alley, 188 (Block B1)
Tbilisi, Saburtalo, Green Alley
2-room apartment, from $130,000, 62 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,097 per m2
2 rooms62 m26 of 11
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City