Batumi
1
2
3
4+
from
from
$36 000
up to
up to
$660 000
from
from
26 m²
up to
up to
231 m²
46 listings
Studio, from $64,000, 35 m², Bianca Batumi
$‍64,000
$‍1,829 per m2
1 room35 m211 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block A)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
3-room apartment, from $148,000, 75 m², Bianca Batumi
$‍148,000
$‍1,973 per m2
3 rooms75 m27 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block A)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $63,000, 31 m², Bianca Batumi
$‍63,000
$‍2,032 per m2
1 room31 m215 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block A)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $125,000, 56 m², Bianca Batumi
$‍125,000
$‍2,232 per m2
2 rooms56 m23 of 20
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block CD)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $120,000, 53 m², Bianca Batumi
$‍120,000
$‍2,264 per m2
2 rooms53 m210 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $79,000, 47.8 m², Al Mare
$‍79,000
$‍1,653 per m2
2 rooms47.8 m24 of 18
Zgvispiris St, 4
Batumi, Airport (district), Al Mare
Studio, from $63,000, 31.6 m², Bianca Batumi
$‍63,000
$‍1,994 per m2
1 room31.6 m22 of 20
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block CD)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $84,000, 49.3 m², Al Mare
$‍84,000
$‍1,704 per m2
2 rooms49.3 m212 of 18
Zgvispiris St, 4
Batumi, Airport (district), Al Mare
1-room apartment, from $80,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍80,000
$‍2,500 per m2
1 room32 m233 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
2-room apartment, from $120,000, 65 m², Orbi City
$‍120,000
$‍1,846 per m2
2 rooms65 m240 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block D)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $97,500, 32.6 m², Alliance Privilege
$‍97,500
$‍2,991 per m2
1 room32.6 m235 of 54
Shota Rustaveli St, 42
Batumi, Rustaveli, Alliance Privilege
2-room apartment, from $93,000, 48 m², Horizons Elegance
$‍93,000
$‍1,938 per m2
2 rooms48 m224 of 32
Angisa 2nd Dead-end, 11
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
2-room apartment, from $67,000, 42 m², Sunrise
$‍67,000
$‍1,595 per m2
2 rooms42 m29 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 18
Batumi, Airport (district), Sunrise
4-room house, from $189,000, 118 m², Polo Villas
$‍189,000
$‍1,602 per m2
118 m23 floors
David Kakabadze St, Parklane 5-3
Batumi, Airport (district), Polo Villas
3-room apartment, from $158,000, 96.2 m², Al Mare
$‍158,000
$‍1,642 per m2
3 rooms96.2 m24 of 18
Zgvispiris St, 4
Batumi, Airport (district), Al Mare
2-room apartment, from $155,000, 52 m², Alliance Palace
$‍155,000
$‍2,981 per m2
2 rooms52 m223 of 42
Sherif Khimshiashvili St, 5
Batumi, Khimshiashvili, Alliance Palace
1-room apartment, from $56,000, 39 m², Sunset
$‍56,000
$‍1,436 per m2
1 room39 m29 of 15
Rejeb Nizharaadze St, 20
Batumi, Airport (district), Sunset
2-room apartment, from $250,000, 65.7 m², Porta Batumi Tower
$‍250,000
$‍3,805 per m2
2 rooms65.7 m237 of 43
Egnate Ninoshvili St, 2
Batumi, Old City, Porta Batumi Tower
3-room apartment, from $240,000, 92 m², Sea Home Batumi
$‍240,000
$‍2,609 per m2
3 rooms92 m222 of 25
Lech and Maria Kaczynski St, 5b
Batumi, Airport (district), Sea Home Batumi
3-room apartment, from $167,000, 76 m², Bianca Batumi
$‍167,000
$‍2,197 per m2
3 rooms76 m211 of 18
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block E)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi