Khatia

Khatia

Works: Tbilisi

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
4+
from
from
$21 000
up to
up to
$884 000
from
from
14 m²
up to
up to
384 m²
3 100 listings
Studio, from $69,000, 45 m², null
$‍69,000
$‍1,533 per m2
2 rooms45 m22 of 11
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $102,000, 70 m², null
$‍102,000
$‍1,457 per m2
3 rooms70 m213 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $82,000, 45 m², null
$‍82,000
$‍1,822 per m2
1 room45 m23 of 8
Marijani St
Tbilisi, Vake
Studio, from $148,000, 64 m², null
$‍148,000
$‍2,313 per m2
2 rooms64 m22 of 10
Universiteti St
Tbilisi, Vake
Studio, from $81,000, 55 m², null
$‍81,000
$‍1,473 per m2
2 rooms55 m211 of 15
Giorgi Brtsqinvale St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $102,000, 70 m², null
$‍102,000
$‍1,457 per m2
3 rooms70 m213 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $52,700, 55.4 m², null
$‍52,700
$‍951 per m2
2 rooms55.4 m215 of 21
Giorgi Brtsqinvale St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $52,700, 55.4 m², null
$‍52,700
$‍951 per m2
2 rooms55.4 m212 of 21
Giorgi Brtsqinvale St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $81,000, 55 m², null
$‍81,000
$‍1,473 per m2
2 rooms55 m211 of 15
Giorgi Brtsqinvale St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $108,000, 57 m², null
$‍108,000
$‍1,895 per m2
2 rooms57 m25 of 21
Grigol Apshinashvili St, 10
Tbilisi, Mtatsminda
Studio, from $73,000, 55 m², null
$‍73,000
$‍1,327 per m2
2 rooms55 m214 of 16
Sándor Petőfi St
Tbilisi, Isani
Studio, from $80,000, 48 m², null
$‍80,000
$‍1,667 per m2
2 rooms48 m212 of 12
Mirian Mepe St, 113a
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $102,000, 70 m², null
$‍102,000
$‍1,457 per m2
3 rooms70 m213 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $70,000, 46 m², null
$‍70,000
$‍1,522 per m2
2 rooms46 m23 of 10
Petre Iberi St, 30
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $137,000, 50 m², null
$‍137,000
$‍2,740 per m2
2 rooms50 m26 of 6
Ilia Chavchavadze Ave, 24
Tbilisi, Vake
Studio, from $85,000, 40 m², null
$‍85,000
$‍2,125 per m2
1 room40 m24 of 6
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $102,000, 70 m², null
$‍102,000
$‍1,457 per m2
3 rooms70 m213 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $46,500, 32 m², null
$‍46,500
$‍1,453 per m2
1 room32 m22 of 5
Vepkhistqaosani St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $75,000, 54 m², null
$‍75,000
$‍1,389 per m2
2 rooms54 m24 of 4
Viktor Kupradze St
Tbilisi, Samgori
Studio, from $72,000, 56 m², null
$‍72,000
$‍1,286 per m2
2 rooms56 m210 of 14
Archil Mepe St, 11
Tbilisi, Saburtalo