Golden Georgia

Golden Georgia

Works: Tbilisi, Mtskheta, Telavi, Gudauri, Gori, Batumi, Gonio, Chakvi, Kutaisi, Kvariati

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$11 000
up to
up to
$1 200 000
from
from
22 m²
up to
up to
390 m²
59 listings
3-room house, from $310,000, 100 m², null
$‍310,000
$‍3,100 per m2
100 m22 floors225 m2
Dudu Dadiani St, 13
Tbilisi, Vake
5-room house, from $225,500, 185 m², null
$‍225,500
$‍1,219 per m2
185 m22 floors470 m2
Saguramo St
Mtskheta
8-room house, from $440,000, 340 m², null
$‍440,000
$‍1,294 per m2
340 m22 floors500 m2
Demetre Tavdadebuli St, 10
Tbilisi, Saburtalo
6-room house, from $335,000, 215 m², null
$‍335,000
$‍1,558 per m2
215 m22 floors
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room house, from $100,000, 80 m², null
$‍100,000
$‍1,250 per m2
80 m21 floor145 m2
Manglisi St
Tbilisi, Samgori
6-room house, from $200,000, 315 m², null
$‍200,000
$‍635 per m2
315 m22 floors700 m2
Zigzagi 2nd St, 29
Tbilisi, Nadzaladevi
2-room apartment, from $116,000, 63 m², Monolith City
$‍116,000
$‍1,841 per m2
2 rooms63 m27 of 7
Bezhan Kalandadze St, 12a (Block 1)
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith City
Plot, from $17,000, null m², null
$‍17,000
1 849 m2
Mtskheta — Stepantsminda — Larsi
Gudauri
5-room house, from $217,000, 274 m², null
$‍217,000
$‍792 per m2
274 m21 floor170 m2
Givi Tsintsadze St, 8
Tbilisi, Chugureti
8-room house, from $520,000, 250 m², null
$‍520,000
$‍2,080 per m2
250 m22 floors350 m2
Lisi St, 32
Tbilisi, Saburtalo
4-room house, from $310,000, 200 m², Lisi Green Town
$‍310,000
$‍1,550 per m2
200 m21 floor300 m2
Line, 1
Tbilisi, Saburtalo, Lisi Green Town
4-room townhouse, from $250,000, 118 m², Polo Villas
$‍250,000
$‍2,119 per m2
118 m23 floors
Давид Кокобадзе, Greenfield 16
Batumi, Airport (district), Polo Villas
4-room house, from $350,000, 260 m², null
$‍350,000
$‍1,346 per m2
260 m22 floors350 m2
Svimon Kananeli St, 69
Gonio
4-room house, from $280,000, 305 m², null
$‍280,000
$‍918 per m2
305 m23 floors100 m2
Akhalsopeli
Batumi
5-room house, from $350,000, 160 m², null
$‍350,000
$‍2,188 per m2
160 m23 floors
Harutyun Saiatnova St, 1
Tbilisi, Krtsanisi
Plot, from $151,500, null m², null
$‍151,500
3 034 m2
Barnovi St, 10a
Gori
Plot, from $19,000, null m², null
$‍19,000
900 m2
Mukhrani St
Mtskheta
Plot, from $47,500, null m², null
$‍47,500
500 m2
Martiani St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $69,000, null m², null
$‍69,000
2 300 m2
Ачхва
Chakvi
Plot, from $105,000, null m², null
$‍105,000
2 060 m2
Andria Razmadze St, 18/8
Kutaisi