12myhome sale

12myhome sale

Saguramo
1
2
3
4+
from
from
$197 000
up to
up to
$1 500 000
from
from
130 m²
up to
up to
1 000 m²
32 listings
5-room house, from $550,000, 395 m², null
$‍550,000
$‍1,392 per m2
395 m21 floor1 000 m2
საგურამო-ზედაზნის მონასტერი
Saguramo
5-room house, from $430,000, 235 m², null
$‍430,000
$‍1,830 per m2
235 m22 floors600 m2
Ramazi St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $1,100,000, 480 m², null
$‍1,100,000
$‍2,292 per m2
480 m22 floors2 000 m2
David Aghmashenebeli Alley
Tbilisi, Didube
5-room house, from $680,000, 518 m², null
$‍680,000
$‍1,313 per m2
518 m22 floors1 000 m2
Ilia Sheqlashvili 1st Dead End
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $570,000, 300 m², null
$‍570,000
$‍1,900 per m2
300 m22 floors500 m2
Patmani St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $400,000, 235 m², null
$‍400,000
$‍1,702 per m2
235 m21 floor500 m2
Baron de Baye St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $400,000, 550 m², null
$‍400,000
$‍727 per m2
550 m23 floors660 m2
Zvareti St
Tbilisi, Nadzaladevi
5-room house, from $1,200,000, 855 m², null
$‍1,200,000
$‍1,404 per m2
855 m23 floors1 000 m2
Sargis Kakabadze St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $480,000, 380 m², null
$‍480,000
$‍1,263 per m2
380 m22 floors530 m2
Didgori St, 25
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $285,000, 180 m², null
$‍285,000
$‍1,583 per m2
180 m22 floors500 m2
გლდანი 7 მიკრო, 16
Tbilisi, Gldani
5-room house, from $520,000, 330 m², null
$‍520,000
$‍1,576 per m2
330 m22 floors1 000 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo
5-room house, from $550,000, 300 m², null
$‍550,000
$‍1,833 per m2
300 m22 floors1 215 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo
5-room house, from $825,000, 600 m², null
$‍825,000
$‍1,375 per m2
600 m24 floors800 m2
Agaraki St
Tbilisi, Vake
5-room house, from $480,000, 450 m², null
$‍480,000
$‍1,067 per m2
450 m22 floors912 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo
5-room house, from $197,000, 200 m², null
$‍197,000
$‍985 per m2
200 m22 floors500 m2
წიწამური-საგურამო-ცხვარიჭამია
Saguramo
5-room house, from $1,100,000, 850 m², null
$‍1,100,000
$‍1,294 per m2
850 m24 floors1 200 m2
Rapiel Danibegashvili St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $690,000, 385 m², null
$‍690,000
$‍1,792 per m2
385 m22 floors450 m2
Esma Oniani St
Tbilisi, Didube
5-room house, from $1,500,000, 1000 m², null
$‍1,500,000
$‍1,500 per m2
1 000 m24 floors2 400 m2
Nikoloz Khudadovi St
Tbilisi, Nadzaladevi
5-room house, from $280,000, 200 m², null
$‍280,000
$‍1,400 per m2
200 m22 floors360 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
5-room house, from $650,000, 367 m², null
$‍650,000
$‍1,771 per m2
367 m21 floor1 500 m2
საგურამო-ზედაზნის მონასტერი
Saguramo