House
1
2
3
4+
from
from
$30 000
up to
up to
$330 000
from
from
22 m²
up to
up to
231 m²
14 listings
2-room apartment, from $67,000, 33 m², null
$‍67,000
$‍2,030 per m2
2 rooms33 m213 of 27
Sherif Khimshiashvili St, 47
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $135,000, 38 m², Colorit Palace
$‍135,000
$‍3,553 per m2
2 rooms38 m22 of 8
David Kldiashvili St, 11
Batumi, Rustaveli, Colorit Palace
2-room apartment, from $145,000, 50 m², null
$‍145,000
$‍2,900 per m2
2 rooms50 m23 of 4
Kote Marjanishvili St, 10
Batumi, Downtown
2-room apartment, from $107,000, 42 m², Colorit Palace
$‍107,000
$‍2,548 per m2
2 rooms42 m24 of 12
David Kldiashvili St, 11
Batumi, Rustaveli, Colorit Palace
2-room apartment, from $64,000, 33 m², null
$‍64,000
$‍1,939 per m2
2 rooms33 m212 of 26
Sherif Khimshiashvili St, 47
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $125,000, 69 m², Zurab Gorgiladze St, 96
$‍125,000
$‍1,812 per m2
3 rooms69 m219 of 21
Zurab Gorgiladze St, 96
Batumi, Khimshiashvili
5-room house, from $330,000, 231 m², null
$‍330,000
$‍1,429 per m2
231 m22 floors
Giorgi Tsereteli St, 45/47
Batumi, Boni-Gorodok
3-room apartment, from $120,000, 53 m², Horizons Elegance
$‍120,000
$‍2,264 per m2
3 rooms53 m226 of 27
Angisa 2nd Dead End, 10
Batumi, Airport (district), Horizons Elegance
3-room apartment, from $98,000, 52 m², Alexander Pushkin St, 168 | Ivane Javakhishvili St, 28
$‍98,000
$‍1,885 per m2
3 rooms52 m216 of 20
Ivane Javakhishvili St, 28/30
Batumi, Bagrationi
1-room apartment, from $30,000, 22 m², null
$‍30,000
$‍1,364 per m2
1 room22 m227 of 34
Niko Pirosmani St, 29
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $62,000, 36 m², null
$‍62,000
$‍1,722 per m2
2 rooms36 m23 of 18
Petre Bagrationi St, 161
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $67,000, 42 m², null
$‍67,000
$‍1,595 per m2
2 rooms42 m23 of 18
Petre Bagrationi St, 161
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $68,000, 39 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍68,000
$‍1,744 per m2
2 rooms39 m228 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
3-room apartment, from $120,000, 73 m², Tbel Abuseridze St, 49-51
$‍120,000
$‍1,644 per m2
3 rooms73 m24 of 18
Tbel Abuseridze St, 49-51
Batumi, Khimshiashvili