LTD Dream Homes

LTD Dream Homes

Works: Tbilisi, Batumi, Mtskheta, Bakuriani

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$50 000
up to
up to
$796 500
from
from
30 m²
up to
up to
416 m²
33 listings
Studio, from $50,000, 30 m², null
$‍50,000
$‍1,667 per m2
1 room30 m234 of 55
Selim Khimshiashvili St
Batumi, Bagrationi
Studio, from $145,000, 80 m², null
$‍145,000
$‍1,813 per m2
3 rooms80 m210 of 12
Ramaz Chkhikvadze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $153,000, 64 m², Mindelis Diamond
$‍153,000
$‍2,391 per m2
3 rooms64 m213 of 19
Elizbar Mindeli Street, 7b
Tbilisi, Vake, Mindelis Diamond
4-room apartment, from $175,000, 116 m², null
$‍175,000
$‍1,509 per m2
4 rooms116 m25 of 5
Otar Chiladze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $106,000, 62 m², null
$‍106,000
$‍1,710 per m2
2 rooms62 m25 of 16
Rapiel Agladze St
Tbilisi, Didube
Studio, from $79,000, 56.4 m², null
$‍79,000
$‍1,401 per m2
2 rooms56.4 m214 of 26
Eka Bezhanishvili St
Tbilisi, Nadzaladevi
5-room apartment, from $200,000, 145 m², null
$‍200,000
$‍1,379 per m2
5 rooms145 m25 of 8
Vakhtang Chabukiani St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $165,000, 71.1 m², null
$‍165,000
$‍2,321 per m2
2 rooms71.1 m23 of 19
Richard Holbrooke St
Tbilisi, Isani
Studio, from $65,000, 42 m², null
$‍65,000
$‍1,548 per m2
2 rooms42 m24 of 7
Didveli St
Bakuriani
Studio, from $167,000, 100 m², null
$‍167,000
$‍1,670 per m2
4 rooms100 m27 of 12
Iqalto Gori St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $196,000, 110 m², null
$‍196,000
$‍1,782 per m2
3 rooms110 m211 of 13
Sulkhan Tsintsadze St
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $105,000, 62 m², null
$‍105,000
$‍1,694 per m2
2 rooms62 m24 of 25
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $207,000, 113 m², null
$‍207,000
$‍1,832 per m2
4 rooms113 m212 of 15
Alexander Kazbegi Ave
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $110,000, 45 m², null
$‍110,000
$‍2,444 per m2
2 rooms45 m25 of 8
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
Studio, from $210,000, 135 m², null
$‍210,000
$‍1,556 per m2
4 rooms135 m29 of 12
Tsotne Dadiani St
Tbilisi, Nadzaladevi
Studio, from $153,000, 90.7 m², null
$‍153,000
$‍1,687 per m2
3 rooms90.7 m23 of 12
Tsqaltubo St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $98,000, 75.8 m², null
$‍98,000
$‍1,293 per m2
3 rooms75.8 m25 of 23
Aleksi Gobronidze St
Tbilisi, Gldani
Studio, from $175,000, 100 m², null
$‍175,000
$‍1,750 per m2
4 rooms100 m25 of 21
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $225,000, 91.7 m², null
$‍225,000
$‍2,454 per m2
3 rooms91.7 m213 of 17
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
Studio, from $210,000, 138.2 m², null
$‍210,000
$‍1,520 per m2
5 rooms138.2 m23 of 10
Zaza Panaskertel-Tsitsishvili St
Tbilisi, Saburtalo