Daily rental
1
2
3
4+
from
from
$47 000
up to
up to
$139 000
from
from
30 m²
up to
up to
85 m²
16 listings
1-room apartment, from $47,000, 30 m², Zurab Gorgiladze St, 98
$‍47,000
$‍1,567 per m2
1 room30 m221 of 26
Zurab Gorgiladze St, 98
Batumi, Khimshiashvili
2-room apartment, from $88,000, 44 m², Palm Residence
$‍88,000
$‍2,000 per m2
2 rooms44 m210 of 20
Rejeb Nizharaadze St, 15
Batumi, Airport (district), Palm Residence
2-room apartment, from $74,000, 41.2 m², Zhiuli Shartava Ave, 27-31
$‍74,000
$‍1,796 per m2
2 rooms41.2 m214 of 20
Zhiuli Shartava Ave, 27-31
Batumi, Javakhishvili
2-room apartment, from $105,000, 61 m², Rainbow
$‍105,000
$‍1,721 per m2
2 rooms61 m24 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
2-room apartment, from $103,000, 44 m², Calligraphy Towers
$‍103,000
$‍2,341 per m2
2 rooms44 m228 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower C)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
3-room apartment, from $135,000, 76 m², null
$‍135,000
$‍1,776 per m2
3 rooms76 m216 of 25
Lado Gudiashvili St, 14
Batumi, Bagrationi
3-room apartment, from $133,000, 74 m², Sherif Khimshiashvili St, 51
$‍133,000
$‍1,797 per m2
3 rooms74 m219 of 25
Sherif Khimshiashvili St, 51
Batumi, Airport (district)
3-room apartment, from $113,000, 61.7 m², null
$‍113,000
$‍1,831 per m2
3 rooms61.7 m28 of 9
Vakhtang Gorgasali St
Batumi, Rustaveli
4-room apartment, from $126,000, 85 m², Mikhail Lermontov St, 141
$‍126,000
$‍1,482 per m2
4 rooms85 m25 of 20
Mikhail Lermontov St, 141 (Block 1)
Batumi, Javakhishvili
Studio, from $50,000, 33.7 m², Rainbow
$‍50,000
$‍1,484 per m2
1 room33.7 m216 of 25
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
2-room apartment, from $72,000, 36 m², null
$‍72,000
$‍2,000 per m2
2 rooms36 m210 of 25
Petre Bagrationi St, 131
Batumi, Javakhishvili
3-room apartment, from $64,000, 43.5 m², null
$‍64,000
$‍1,471 per m2
3 rooms43.5 m212 of 20
David Aghmashenebeli St, 44a
Batumi, Agmashenebeli
Studio, from $57,000, 33 m², New Wave
$‍57,000
$‍1,727 per m2
1 room33 m215 of 25
Zhiuli Shartava Ave, 10
Batumi, Khimshiashvili, New Wave
3-room apartment, from $139,000, 72 m², Selim Khimshiashvili St, 20
$‍139,000
$‍1,931 per m2
3 rooms72 m23 of 15
Selim Khimshiashvili St, 20 (Block 1)
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $68,000, 36 m², null
$‍68,000
$‍1,889 per m2
2 rooms36 m228 of 28
Petre Bagrationi St, 131
Batumi, Javakhishvili
3-room apartment, from $127,000, 70 m², Zurab Gorgiladze St, 96
$‍127,000
$‍1,814 per m2
3 rooms70 m219 of 25
Zurab Gorgiladze St, 96
Batumi, Khimshiashvili