lasha

lasha

Works: Batumi
Speaks: ქართული

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
4+
from
from
$41 900
up to
up to
$300 000
from
from
26 m²
up to
up to
115 m²
23 listings
2-room apartment, from $300,000, 58.7 m², Alliance Privilege
$‍300,000
$‍5,111 per m2
2 rooms58.7 m225 of 54
Shota Rustaveli St, 42
Batumi, Rustaveli, Alliance Privilege
2-room apartment, from $45,900, 35 m², Angisa 1st Lane, 21d
$‍45,900
$‍1,311 per m2
2 rooms35 m26 of 12
Angisa 1st Lane, 21d
Batumi, Airport (district)
1-room apartment, from $41,900, 29 m², General Aslan Abashidze St, 10
$‍41,900
$‍1,445 per m2
1 room29 m26 of 17
General Aslan Abashidze St, 10
Batumi, Bagrationi
2-room apartment, from $85,000, 46 m², White House
$‍85,000
$‍1,848 per m2
2 rooms46 m29 of 29
Angisa 1st Lane, 82
Batumi, Airport (district), White House
2-room apartment, from $83,000, 51 m², Alley Palace
$‍83,000
$‍1,627 per m2
2 rooms51 m228 of 36
Zhiuli Shartava Ave, 7
Batumi, Khimshiashvili, Alley Palace
Studio, from $44,000, 26 m², Gumbati in Kheivani
$‍44,000
$‍1,692 per m2
1 room26 m210 of 24
Petre Bagrationi St, 129c (Block C)
Batumi, Javakhishvili, Gumbati in Kheivani
4-room apartment, from $128,000, 96 m², null
$‍128,000
$‍1,333 per m2
4 rooms96 m216 of 16
Angisa St, 15
Batumi, Airport (district)
Studio, from $48,900, 32 m², Dar Tower
$‍48,900
$‍1,528 per m2
1 room32 m215 of 35
Zhiuli Shartava Ave, 8
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
Studio, from $52,000, 30 m², Guru Residence
$‍52,000
$‍1,733 per m2
1 room30 m28 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), Guru Residence
2-room apartment, from $61,000, 49 m², New Boulevard Residence
$‍61,000
$‍1,245 per m2
2 rooms49 m28 of 18
Zgvispiris St, 1 (Block B)
Batumi, Airport (district), New Boulevard Residence
2-room apartment, from $82,000, 47 m², null
$‍82,000
$‍1,745 per m2
2 rooms47 m25 of 12
Zurab Gorgiladze St, 45
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $98,000, 60 m², null
$‍98,000
$‍1,633 per m2
3 rooms60 m25 of 9
Alexander Kazbegi St, 21
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $99,000, 43 m², null
$‍99,000
$‍2,302 per m2
2 rooms43 m22 of 5
David Kldiashvili St, 13
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $125,000, 79 m², Green Line Batumi
$‍125,000
$‍1,582 per m2
2 rooms79 m25 of 14
Baghi St, 10a
Batumi, Mtsvane Kontskhi, Green Line Batumi
Studio, from $43,000, 29 m², Orbi City
$‍43,000
$‍1,483 per m2
1 room29 m236 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block C2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
3-room apartment, from $93,000, 62 m², David Aghmashenebeli St, 3
$‍93,000
$‍1,500 per m2
3 rooms62 m211 of 20
David Aghmashenebeli St, 3
Batumi, Agmashenebeli
2-room apartment, from $53,000, 40 m², null
$‍53,000
$‍1,325 per m2
2 rooms40 m27 of 13
Angisa 1st Lane, 23
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $64,000, 48 m², null
$‍64,000
$‍1,333 per m2
2 rooms48 m23 of 15
Ketevan Tsamebuli St, 45a
Batumi, Agmashenebeli
Studio, from $62,000, 30 m², Orbi City
$‍62,000
$‍2,067 per m2
1 room30 m218 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $48,000, 33 m², Orbi City
$‍48,000
$‍1,455 per m2
1 room33 m221 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block C2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City