Commercial real estate
1
2
3
from
from
$47 000
up to
up to
$320 000
from
from
32 m²
up to
up to
132 m²
82 listings
3-room apartment, from $192,000, 83 m², null
$‍192,000
$‍2,313 per m2
3 rooms83 m24 of 4
Platon Ioseliani St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $105,000, 48.25 m², null
$‍105,000
$‍2,176 per m2
2 rooms48.25 m22 of 10
Ilia Abuladze 1st Lane
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $153,000, 75 m², null
$‍153,000
$‍2,040 per m2
3 rooms75 m21 of 24
Alio Mirtskhulava St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $190,000, 86 m², null
$‍190,000
$‍2,209 per m2
3 rooms86 m23 of 10
Anna Politkovskaya St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $157,000, 79 m², null
$‍157,000
$‍1,987 per m2
2 rooms79 m25 of 10
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $230,000, 95 m², null
$‍230,000
$‍2,421 per m2
3 rooms95 m28 of 8
Chabua Amirejibi Highway
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $113,008, 52 m², null
$‍113,008
$‍2,173 per m2
2 rooms52 m24 of 4
Platon Ioseliani St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $120,000, 55 m², null
$‍120,000
$‍2,182 per m2
2 rooms55 m23 of 6
Khomli St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $127,900, 50.8 m², null
$‍127,900
$‍2,518 per m2
2 rooms50.8 m28 of 11
Universiteti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $167,000, 71 m², null
$‍167,000
$‍2,352 per m2
2 rooms71 m226 of 38
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $126,000, 52 m², null
$‍126,000
$‍2,423 per m2
2 rooms52 m24 of 8
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $192,000, 62.4 m², null
$‍192,000
$‍3,077 per m2
2 rooms62.4 m218 of 37
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $127,000, 65 m², null
$‍127,000
$‍1,954 per m2
2 rooms65 m23 of 18
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $90,000, 50 m², null
$‍90,000
$‍1,800 per m2
2 rooms50 m22 of 4
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $99,500, 51 m², null
$‍99,500
$‍1,951 per m2
2 rooms51 m213 of 21
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $190,000, 95 m², null
$‍190,000
$‍2,000 per m2
3 rooms95 m23 of 25
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $157,000, 79 m², Monolith Green City
$‍157,000
$‍1,987 per m2
3 rooms79 m25 of 10
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $320,000, 132 m², null
$‍320,000
$‍2,424 per m2
3 rooms132 m29 of 21
Universiteti St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $120,000, 50 m², null
$‍120,000
$‍2,400 per m2
2 rooms50 m215 of 35
Richard Holbrooke St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $110,000, 63 m², null
$‍110,000
$‍1,746 per m2
2 rooms63 m26 of 32
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Krtsanisi