Giorgi Capital Property

Giorgi Capital Property

Works: Tbilisi, Mtskheta, Rustavi, Saguramo, Zugdidi

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$256 000
from
from
37 m²
up to
up to
231 m²
90 listings
2-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
2 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $144,000, 60 m², null
$‍144,000
$‍2,400 per m2
2 rooms60 m24 of 18
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $164,000, 106 m², null
$‍164,000
$‍1,547 per m2
3 rooms106 m25 of 9
David Jabidze St
Tbilisi, Gldani
2-room apartment, from $96,000, 50 m², null
$‍96,000
$‍1,920 per m2
2 rooms50 m29 of 11
Kerch St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $184,370, 211 m², null
$‍184,370
$‍874 per m2
3 rooms211 m29 of 12
Meliton Kantaria St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $78,000, 56 m², null
$‍78,000
$‍1,393 per m2
3 rooms56 m211 of 12
Meliton Kantaria St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $120,000, 88 m², null
$‍120,000
$‍1,364 per m2
3 rooms88 m211 of 12
Meliton Kantaria St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $105,000, 75 m², null
$‍105,000
$‍1,400 per m2
3 rooms75 m27 of 10
Khataeti St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $97,000, 65 m², null
$‍97,000
$‍1,492 per m2
3 rooms65 m216 of 16
Demetre Tavdadebuli St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $113,000, 62.5 m², null
$‍113,000
$‍1,808 per m2
3 rooms62.5 m28 of 12
Vepkhistqaosani St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $63,600, 63.6 m², null
$‍63,600
$‍1,000 per m2
2 rooms63.6 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $129,000, 61 m², Monolith Green City
$‍129,000
$‍2,115 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 44 m², null
$‍65,000
$‍1,477 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
2 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
2 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 15
Nadira Khosharauli St
Tbilisi, Didube