Giorgi Capital Property

Giorgi Capital Property

Works: Tbilisi, Mtskheta, Rustavi, Saguramo, Zugdidi

Mtskheta
1
2
3
4+
from
from
$41 580
up to
up to
$256 000
from
from
37 m²
up to
up to
231 m²
90 listings
2-room apartment, from $63,600, 63 m², null
$‍63,600
$‍1,010 per m2
2 rooms63 m212 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 61 m², null
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
4-room apartment, from $210,000, 120 m², null
$‍210,000
$‍1,750 per m2
4 rooms120 m27 of 9
Gazapkhuli St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $145,000, 56 m², null
$‍145,000
$‍2,589 per m2
2 rooms56 m28 of 22
Zhiuli Shartava St
Tbilisi, Saburtalo
4-room apartment, from $256,000, 160 m², null
$‍256,000
$‍1,600 per m2
4 rooms160 m217 of 18
Shalva Nutsubidze St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
2 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $80,340, 48.7 m², null
$‍80,340
$‍1,650 per m2
2 rooms48.7 m24 of 24
Alio Mirtskhulava St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 9
Nadira Khosharauli St
Tbilisi, Didube
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
4-room apartment, from $167,000, 105 m², null
$‍167,000
$‍1,590 per m2
4 rooms105 m28 of 9
Besarion Zhghenti St
Tbilisi, Vake
3-room apartment, from $168,000, 75 m², null
$‍168,000
$‍2,240 per m2
3 rooms75 m24 of 9
Tamaz Nadareishvili St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $245,000, 92 m², null
$‍245,000
$‍2,663 per m2
3 rooms92 m215 of 29
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $130,000, 41 m², null
$‍130,000
$‍3,171 per m2
2 rooms41 m215 of 29
Marshal Gelovani Ave
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $140,000, 85 m², null
$‍140,000
$‍1,647 per m2
2 rooms85 m21 of 5
Togo Gudava St
Tbilisi, Vake
2-room apartment, from $130,000, 61 m², Monolith Green City
$‍130,000
$‍2,131 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $133,750, 74.2 m², null
$‍133,750
$‍1,803 per m2
3 rooms74.2 m210 of 19
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $91,950, 51 m², null
$‍91,950
$‍1,803 per m2
2 rooms51 m210 of 19
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $69,360, 51.8 m², null
$‍69,360
$‍1,339 per m2
2 rooms51.8 m26 of 19
Vakhtang Gorgasali St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $102,299, 76.4 m², null
$‍102,299
$‍1,339 per m2
3 rooms76.4 m26 of 19
Vakhtang Gorgasali Square
Tbilisi, Krtsanisi