Kobuleti
1
2
3
4+
from
from
$40 000
up to
up to
$390 000
from
from
27 m²
up to
up to
380 m²
38 listings
5-room house, from $390,000, 300 m², null
$‍390,000
$‍1,300 per m2
300 m22 floors430 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli Highway, 95
Batumi
2-room apartment, from $47,000, 50 m², null
$‍47,000
$‍940 per m2
2 rooms50 m218 of 29
Giorgi Leonidze Lane, 7
Kobuleti
Studio, from $42,000, 34 m², null
$‍42,000
$‍1,235 per m2
1 room34 m223 of 29
Giorgi Leonidze Lane, 7
Kobuleti
Studio, from $40,000, 37 m², null
$‍40,000
$‍1,081 per m2
1 room37 m220 of 29
Giorgi Leonidze Lane, 7
Kobuleti
5-room house, from $290,000, 300 m², null
$‍290,000
$‍967 per m2
300 m22 floors400 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 5th Dead End, 5
Batumi
6-room house, from $370,000, 350 m², null
$‍370,000
$‍1,057 per m2
350 m22 floors430 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 3rd Dead End
Batumi
Studio, from $77,000, 34 m², null
$‍77,000
$‍2,265 per m2
1 room34 m247 of 48
Shota Rustaveli St, 59
Batumi, Rustaveli
Studio, from $75,000, 33 m², null
$‍75,000
$‍2,273 per m2
1 room33 m244 of 48
Sherif Khimshiashvili St, 4
Batumi, Khimshiashvili
Studio, from $69,000, 34 m², null
$‍69,000
$‍2,029 per m2
1 room34 m235 of 48
Shota Rustaveli St, 57
Batumi, Rustaveli
6-room house, from $300,000, 380 m², null
$‍300,000
$‍789 per m2
380 m21 floor
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 5th Dead End, 5
Batumi
2-room apartment, from $80,000, 50 m², null
$‍80,000
$‍1,600 per m2
2 rooms50 m25 of 11
Sturva St, 18
Chakvi
1-room apartment, from $70,000, 35 m², null
$‍70,000
$‍2,000 per m2
1 room35 m27 of 11
Sturva St, 16
Chakvi
2-room apartment, from $86,000, 50 m², null
$‍86,000
$‍1,720 per m2
2 rooms50 m27 of 11
Sturva St, 28
Chakvi
Studio, from $72,000, 34 m², Lagoon Resort
$‍72,000
$‍2,118 per m2
1 room34 m27 of 9
Adlia St, 60
Batumi, Airport (district), Lagoon Resort
Studio, from $69,000, 34 m², Lagoon Resort
$‍69,000
$‍2,029 per m2
1 room34 m25 of 9
Adlia St, 60
Batumi, Airport (district), Lagoon Resort
Studio, from $72,000, 34 m², Lagoon Resort
$‍72,000
$‍2,118 per m2
1 room34 m29 of 9
Adlia St, 60
Batumi, Airport (district), Lagoon Resort
Studio, from $110,000, 29 m², null
$‍110,000
$‍3,793 per m2
1 room29 m224 of 48
Shota Rustaveli St, 59
Batumi, Rustaveli
Studio, from $150,000, 50 m², null
$‍150,000
$‍3,000 per m2
2 rooms50 m235 of 48
Shota Rustaveli St, 59
Batumi, Rustaveli
3-room apartment, from $160,000, 73 m², null
$‍160,000
$‍2,192 per m2
3 rooms73 m242 of 48
Shota Rustaveli St, 57
Batumi, Rustaveli
2-room apartment, from $75,000, 36 m², null
$‍75,000
$‍2,083 per m2
2 rooms36 m212 of 25
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 3rd Dead End
Batumi