Charnali
1
2
3
4+
11 listings
$44,000
$1,517 per m2
1 room29 m210 of 21
Petre Bagrationi St, 129а (Block A)
Batumi, Javakhishvili, Gumbati in Kheivani
$37,000
$1,149 per m2
1 room32.2 m211 of 17
Tbel Abuseridze St, 32
Batumi, Agmashenebeli, Gensa Tower Batumi
$78,000
$2,053 per m2
2 rooms38 m210 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
$190,000
$1,000 per m2
190 m23 floors300 m2
Чарнали, 1
Charnali, Paradise Charnali
$480,000
$3,000 per m2
160 m21 of 7
Giorgi Brtskinvale St, 173
Batumi, Bagrationi
$44,500
$1,589 per m2
1 room28 m240 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block D)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
$50,500
$1,530 per m2
1 room33 m235 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
$185,000
$1,186 per m2
156 m22 floors
Israpil Jincharadze St, 149
Batumi, Mtsvane Kontskhi
$185,000
$1,121 per m2
165 m23 floors
Israpil Jincharadze St, 149
Batumi, Mtsvane Kontskhi
$87,700
$1,680 per m2
2 rooms52.2 m216 of 30
Angisa 1st Lane, 82
Batumi, Airport (district), White House
$57,000
$2,036 per m2
1 room28 m215 of 41
Sherif Khimshiashvili St, 5
Batumi, Khimshiashvili, Alliance Palace