Mtskheta
1
2
3
from
from
$23 920
up to
up to
$270 000
from
from
39 m²
up to
up to
210 m²
62 listings
3-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
3 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 40 m², null
$‍65,000
$‍1,625 per m2
2 rooms40 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $42,450, null m², null
$‍42,450
283 m2
Teleti St
Tbilisi, Krtsanisi
Plot, from $106,000, null m², null
$‍106,000
709 m2
Teleti St
Tbilisi, Krtsanisi
Plot, from $23,920, null m², null
$‍23,920
184 m2
ფონიჭალა 3
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $129,000, 61 m², Monolith Green City
$‍129,000
$‍2,115 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi, Monolith Green City
3-room apartment, from $99,000, 72 m², null
$‍99,000
$‍1,375 per m2
3 rooms72 m26 of 9
Nadira Khosharauli St
Tbilisi, Didube
3-room apartment, from $97,000, 66.8 m², null
$‍97,000
$‍1,452 per m2
3 rooms66.8 m25 of 10
Nino Abashidze-Orbeliani St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $83,000, 57 m², null
$‍83,000
$‍1,456 per m2
3 rooms57 m26 of 14
Viktor Kupradze St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
3 rooms57 m21 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
3 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 40 m², null
$‍65,000
$‍1,625 per m2
2 rooms40 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 44.2 m², null
$‍75,000
$‍1,697 per m2
2 rooms44.2 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $104,000, 48 m², null
$‍104,000
$‍2,167 per m2
2 rooms48 m212 of 12
Isani St
Tbilisi, Isani
2-room apartment, from $67,000, 53 m², null
$‍67,000
$‍1,264 per m2
2 rooms53 m25 of 10
Aleksandre Tsulukidze St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $105,000, 70 m², null
$‍105,000
$‍1,500 per m2
3 rooms70 m23 of 10
Kakheti Highway
Tbilisi, Samgori
3-room house, from $150,000, 210 m², null
$‍150,000
$‍714 per m2
210 m21 floor70 m2
Krtsanisi St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $160,000, 88 m², null
$‍160,000
$‍1,818 per m2
3 rooms88 m210 of 22
Navtlughi St
Tbilisi, Isani