Mtskheta
1
2
3
from
from
$23 920
up to
up to
$270 000
from
from
39 m²
up to
up to
210 m²
60 listings
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $168,000, null m², null
$‍168,000
833 m2
Aleksandre Andronikashvili St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $129,000, 61 m², null
$‍129,000
$‍2,115 per m2
2 rooms61 m26 of 12
Nadikvari 3rd St
Tbilisi, Krtsanisi
2-room apartment, from $82,000, 59 m², null
$‍82,000
$‍1,390 per m2
2 rooms59 m21 of 4
Bob Walsh St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $117,000, 68 m², null
$‍117,000
$‍1,721 per m2
3 rooms68 m28 of 9
Dimitri Aleksidze St
Tbilisi, Samgori
Plot, from $270,000, null m², Lisi Green Town
$‍270,000
800 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo, Lisi Green Town
3-room apartment, from $87,000, 65 m², null
$‍87,000
$‍1,338 per m2
3 rooms65 m27 of 9
Mikheil Gakhokidze St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
3 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $78,000, 46 m², null
$‍78,000
$‍1,696 per m2
3 rooms46 m22 of 15
Romanoz Khomleli St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
3 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 40 m², null
$‍65,000
$‍1,625 per m2
2 rooms40 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $75,000, 44 m², null
$‍75,000
$‍1,705 per m2
2 rooms44 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
2 rooms57 m26 of 8
Moscow Ave
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $103,000, 65.7 m², null
$‍103,000
$‍1,568 per m2
3 rooms65.7 m211 of 12
Solomon Dodashvili St
Tbilisi, Mtatsminda
3-room apartment, from $98,000, 70 m², null
$‍98,000
$‍1,400 per m2
3 rooms70 m24 of 5
Arzakan (Dimitri) Emukhvari St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $67,000, 53 m², null
$‍67,000
$‍1,264 per m2
2 rooms53 m25 of 5
Aleksandre Tsulukidze St
Tbilisi, Isani
3-room apartment, from $85,000, 60 m², null
$‍85,000
$‍1,417 per m2
3 rooms60 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $85,000, 57 m², null
$‍85,000
$‍1,491 per m2
3 rooms57 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $80,000, 54 m², null
$‍80,000
$‍1,481 per m2
3 rooms54 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $65,000, 40 m², null
$‍65,000
$‍1,625 per m2
2 rooms40 m211 of 15
Otkhi Atasi Meskhi St
Tbilisi, Saburtalo