Mtskheta
1
2
3
from
from
$23 920
up to
up to
$270 000
from
from
39 m²
up to
up to
210 m²
62 listings
2-room apartment, from $90,000, 60 m², null
$‍90,000
$‍1,500 per m2
2 rooms60 m25 of 12
Beri Gabriel Salosi Ave
Tbilisi, Isani
1-room apartment, from $43,780, 39.8 m², null
$‍43,780
$‍1,100 per m2
1 room39.8 m212 of 15
M. Meskhi I Lane
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $75,600, 75.6 m², null
$‍75,600
$‍1,000 per m2
3 rooms75.6 m26 of 15
M. Meskhi I Lane
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $73,000, 67 m², null
$‍73,000
$‍1,090 per m2
3 rooms67 m27 of 12
Mukhran Machavariani St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $108,640, null m², null
$‍108,640
2 716 m2
Grigol Natadze St
Mtskheta, Vake
3-room apartment, from $88,580, 65 m², null
$‍88,580
$‍1,363 per m2
3 rooms65 m23 of 8
Bogdan Khmelnitski St
Tbilisi, Samgori
3-room house, from $150,000, 210 m², null
$‍150,000
$‍714 per m2
210 m21 floor210 m2
Krtsanisi St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $95,000, 69 m², null
$‍95,000
$‍1,377 per m2
3 rooms69 m24 of 7
Kindzmarauli St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $85,000, 67 m², null
$‍85,000
$‍1,269 per m2
3 rooms67 m27 of 10
Viktor Kupradze St
Tbilisi, Samgori
Plot, from $74,235, null m², null
$‍74,235
700 m2
Lisi St
Tbilisi, Saburtalo
2-room apartment, from $74,000, 40.4 m², null
$‍74,000
$‍1,832 per m2
2 rooms40.4 m28 of 12
Gmiri Kursantebi St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $111,500, 73 m², null
$‍111,500
$‍1,527 per m2
3 rooms73 m22 of 8
Tavisuplebi St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $140,000, 64 m², null
$‍140,000
$‍2,188 per m2
3 rooms64 m25 of 8
Otar Oniashvili St
Tbilisi, Saburtalo
Plot, from $25,000, null m², null
$‍25,000
1 036 m2
Bulachauri St
Tbilisi, Gldani
3-room apartment, from $50,000, 60.7 m², null
$‍50,000
$‍824 per m2
3 rooms60.7 m27 of 9
Sanapiro St
Rustavi
3-room apartment, from $100,000, 70 m², null
$‍100,000
$‍1,429 per m2
3 rooms70 m24 of 5
Arzaqan (Dimitri) Emukhvari St
Tbilisi, Saburtalo
3-room apartment, from $103,000, 61 m², null
$‍103,000
$‍1,689 per m2
3 rooms61 m22 of 10
Gia Gulua St
Tbilisi, Krtsanisi
3-room apartment, from $96,000, 86 m², null
$‍96,000
$‍1,116 per m2
3 rooms86 m23 of 9
Besarion Chichinadze St
Tbilisi, Samgori
3-room apartment, from $105,000, 70 m², null
$‍105,000
$‍1,500 per m2
3 rooms70 m24 of 11
ვაზისუბანი - IV მიკრორაიონი II კვარტალი
Tbilisi, Mtatsminda
2-room apartment, from $93,000, 48 m², null
$‍93,000
$‍1,938 per m2
2 rooms48 m23 of 9
Grigol Robakidze Ave, 7
Tbilisi, Didube