ირმა
Works: Tbilisi, Charnali, Bazaleti, Mtskheta, Kobuleti, Saguramo
Bazaleti
2
3
4+
13 listings
$250,000
$1,923 per m2
4 rooms130 m26 of 17
Petre Kavtaradze St
Tbilisi, Vake
$100,000
$1,031 per m2
97 m21 floor65 m2
Tmogvi Dead End
Tbilisi, Nadzaladevi
$160,000
$1,778 per m2
4 rooms90 m212 of 14
Omar Khizanishvili St
Tbilisi, Gldani
$750,000
$1,500 per m2
500 m23 floors400 m2
Kviratskhoveli St
Tbilisi, Saburtalo
$70,000
$2,692 per m2
2 rooms26 m21 of 3
Ioseb Grishashvili St
Tbilisi, Krtsanisi
$2,500,000
$5,000 per m2
Cafe500 m25 of 5
Abano St
Tbilisi, Krtsanisi
$330,000
4 290 m2
აფსაროსის გზატკეცილი
Charnali
$30,000
785 m2
ბაგისჭალა-დუშეთი-არაგვისპირი
Bazaleti
$145,000
$1,318 per m2
3 rooms110 m215 of 16
David Guramishvili Ave, 78
Tbilisi, Nadzaladevi
$45,000
$375 per m2
120 m22 floors605 m2
ზაჰესი-მცხეთა-კავთისხევი-გორი-სკრა-ქარელი-ოსიაური
Mtskheta
$115,000
435 m2
David Aghmashenebeli Ave, 502a
Kobuleti
$1,800,000
1 600 m2
David Aghmashenebeli Ave
Kobuleti
$750,000
$1,875 per m2
400 m21 floor1 600 m2
Saguramo-Zedazeni Monastery
Saguramo