Карина

Карина

Works: Batumi, Gonio, Kvariati, Shekvetili

Shekvetili
1
2
3
4+
from
from
$39 000
up to
up to
$7 380 000
from
from
26 m²
up to
up to
2 600 m²
157 listings
2-room apartment, from $79,500, 45 m², Orbi City
$‍79,500
$‍1,767 per m2
2 rooms45 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $69,000, 26 m², BlueSky Tower
$‍69,000
$‍2,654 per m2
1 room26 m26 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
2-room apartment, from $98,500, 50.5 m², Black Sea Towers
$‍98,500
$‍1,950 per m2
2 rooms50.5 m25 of 40
Zhiuli Shartava Ave, 16 (Block B)
Batumi, Bagrationi, Black Sea Towers
Studio, from $88,000, 30 m², Alliance Palace
$‍88,000
$‍2,933 per m2
1 room30 m210 of 41
Sherif Khimshiashvili St, 5
Batumi, Khimshiashvili, Alliance Palace
Studio, from $78,000, 39.4 m², Intourist Residence
$‍78,000
$‍1,980 per m2
1 room39.4 m226 of 38
Niko Pirosmani St, 17 (Block A)
Batumi, Khimshiashvili, Intourist Residence
2-room apartment, from $97,680, 44.4 m², STEPS
$‍97,680
$‍2,200 per m2
2 rooms44.4 m226 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
Studio, from $78,100, 35.5 m², STEPS
$‍78,100
$‍2,200 per m2
1 room35.5 m226 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
2-room apartment, from $90,000, 45 m², Orbi Sea Towers
$‍90,000
$‍2,000 per m2
2 rooms45 m223 of 23
Sherif Khimshiashvili St, 15g (Block G)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi Sea Towers
Plot, from $1,500,000, null m², null
$‍1,500,000
1 750 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli Highway, 20
Batumi
Plot, from $795,000, null m², null
$‍795,000
730 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 3rd Lane, 2
Batumi
Plot, from $185,000, null m², null
$‍185,000
1 400 m2
Apsaros Highway
Batumi
Plot, from $225,000, null m², null
$‍225,000
1 899 m2
Markoz Achareli 3rd Lane, 101
Batumi, Mtsvane Kontskhi
Plot, from $170,000, null m², null
$‍170,000
334 m2
Angisa St, 36
Batumi, Airport (district)
Plot, from $135,000, null m², null
$‍135,000
1 500 m2
Ioane Lazi St, 41
Kvariati
Plot, from $150,000, null m², null
$‍150,000
7 190 m2
Ureki
Batumi
Plot, from $125,000, null m², null
$‍125,000
2 517 m2
2nd St
Batumi
Plot, from $320,000, null m², null
$‍320,000
1 200 m2
Tsminda Andria Pirveltsodebuli 2nd Lane, 3a
Batumi
Plot, from $170,000, null m², null
$‍170,000
536 m2
Galaktion Tabidze Dead End, 24
Batumi, Agmashenebeli
Plot, from $1,500,000, null m², null
$‍1,500,000
1 000 m2
Zgvispiris St, 3
Batumi, Airport (district)
Plot, from $790,000, null m², null
$‍790,000
1 973 m2
Grigol Lortkipanidze St, 56
Batumi, Airport (district)