Elena MAKLER

Elena MAKLER

Works: Batumi
Speaks: русский, english, українська

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
4+
from
from
$29 000
up to
up to
$216 000
from
from
31 m²
up to
up to
108 m²
42 listings
3-room apartment, from $43,500, 50 m², GWG Batumi
$‍43,500
$‍870 per m2
3 rooms50 m23 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 32
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
2-room apartment, from $65,000, 42 m², Yalcin Star Residence
$‍65,000
$‍1,548 per m2
2 rooms42 m210 of 36
Niko Pirosmani St, 16a
Batumi, Khimshiashvili, Yalcin Star Residence
3-room apartment, from $113,000, 58 m², Calligraphy Towers
$‍113,000
$‍1,948 per m2
3 rooms58 m211 of 45
Zhiuli Shartava Ave, 18 (Tower B)
Batumi, Bagrationi, Calligraphy Towers
Studio, from $55,000, 33.4 m², NBG Tower
$‍55,000
$‍1,647 per m2
1 room33.4 m224 of 28
Angisa 2nd Dead-end, 8
Batumi, Airport (district), NBG Tower
Studio, from $54,000, 33 m², Orbi City
$‍54,000
$‍1,636 per m2
1 room33 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $72,000, 50 m², Iusup Kobaladze St, 8a
$‍72,000
$‍1,440 per m2
2 rooms50 m210 of 24
Iusup Kobaladze St, 8a
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $145,000, 82 m², David Mamuladze 1st Lane, 3
$‍145,000
$‍1,768 per m2
3 rooms82 m27 of 11
David Mamuladze 1st Lane, 3
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $29,000, 35 m², GWG Batumi
$‍29,000
$‍829 per m2
2 rooms35 m28 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
3-room apartment, from $110,000, 96 m², Grand Tower
$‍110,000
$‍1,146 per m2
3 rooms96 m215 of 27
Iusup Kobaladze St, 18 (Block 1)
Batumi, Airport (district), Grand Tower
2-room apartment, from $65,000, 33 m², RUM
$‍65,000
$‍1,970 per m2
2 rooms33 m22 of 14
Lech and Maria Kaczynski St, 25
Batumi, Airport (district), RUM
4-room apartment, from $134,000, 96 m², null
$‍134,000
$‍1,396 per m2
4 rooms96 m216 of 16
Angisa St, 15
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $78,000, 40 m², Aisi
$‍78,000
$‍1,950 per m2
2 rooms40 m216 of 22
Sherif Khimshiashvili St, 65b (Block B)
Batumi, Airport (district), Aisi
3-room apartment, from $120,000, 73 m², Tbel Abuseridze St, 49-51
$‍120,000
$‍1,644 per m2
3 rooms73 m24 of 21
Tbel Abuseridze St, 49-51
Batumi, Khimshiashvili
3-room apartment, from $163,500, 75 m², Bianca Batumi
$‍163,500
$‍2,180 per m2
3 rooms75 m211 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block A)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
3-room apartment, from $216,000, 105.5 m², null
$‍216,000
$‍2,047 per m2
3 rooms105.5 m24 of 20
Haidar Abashidze St, 10/12
Batumi, Rustaveli
Studio, from $55,000, 34 m², OXY Residence
$‍55,000
$‍1,618 per m2
1 room34 m29 of 12
Adlia St, 12
Batumi, Airport (district), OXY Residence
Studio, from $32,000, 33.3 m², GWG Batumi
$‍32,000
$‍961 per m2
1 room33.3 m211 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
2-room apartment, from $39,000, 41.5 m², GWG Batumi
$‍39,000
$‍940 per m2
2 rooms41.5 m222 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 30
Batumi, Airport (district), GWG Batumi
2-room apartment, from $87,000, 49.8 m², Arcon Batumi Residence
$‍87,000
$‍1,747 per m2
2 rooms49.8 m220 of 24
Tbel Abuseridze St, 21
Batumi, Khimshiashvili, Arcon Batumi Residence
1-room apartment, from $57,000, 34 m², White House
$‍57,000
$‍1,676 per m2
1 room34 m216 of 30
Angisa 1st Lane, 82
Batumi, Airport (district), White House