Telavi
1
2
3
4+
from
from
$29 600
up to
up to
$336 000
from
from
24 m²
up to
up to
255 m²
47 listings
Studio, from $29,600, 32 m², null
$‍29,600
$‍925 per m2
1 room32 m211 of 18
Memed Kontselidze St, 48
Batumi, Mtsvane Kontskhi
Studio, from $75,600, 35 m², Bianca Batumi
$‍75,600
$‍2,160 per m2
1 room35 m22 of 18
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block B)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
Studio, from $68,500, 35 m², null
$‍68,500
$‍1,957 per m2
1 room35 m218 of 20
Lech and Maria Kaczynski St, 5a
Batumi, Airport (district)
5-room apartment, from $283,500, 108 m², Bagrationi Residence Batumi
$‍283,500
$‍2,625 per m2
5 rooms108 m22 of 32
Petre Bagrationi St, 131a
Batumi, Javakhishvili, Bagrationi Residence Batumi
Studio, from $54,600, 33 m², Your Space
$‍54,600
$‍1,655 per m2
1 room33 m212 of 26
Grigol Lortkipanidze St, 24
Batumi, Airport (district), Your Space
2-room apartment, from $108,000, 52.4 m², Shalva Inasaridze 2nd Dead End, 10
$‍108,000
$‍2,061 per m2
2 rooms52.4 m214 of 15
Shalva Inasaridze 2nd Dead End, 10
Batumi, Airport (district)
2-room apartment, from $140,000, 64 m², Komunna Tower
$‍140,000
$‍2,188 per m2
2 rooms64 m212 of 29
Angisa 3rd Lane, 10
Batumi, Airport (district), Komunna Tower
3-room apartment, from $150,000, 60 m², Dar Tower
$‍150,000
$‍2,500 per m2
3 rooms60 m232 of 35
Pirosmani St, 19 (Ramada Plaza)
Batumi, Khimshiashvili, Dar Tower
3-room apartment, from $139,000, 74 m², Orbi City
$‍139,000
$‍1,878 per m2
3 rooms74 m28 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $135,000, 55 m², Next White
$‍135,000
$‍2,455 per m2
2 rooms55 m214 of 19
David Mamuladze St, 27
Batumi, Airport (district), Next White
3-room apartment, from $145,000, 78 m², Orbi City
$‍145,000
$‍1,859 per m2
3 rooms78 m214 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block D)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $135,000, 55 m², Bianca Batumi
$‍135,000
$‍2,455 per m2
2 rooms55 m213 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $115,000, 60 m², Bi Residence
$‍115,000
$‍1,917 per m2
2 rooms60 m218 of 18
Rejeb Nizharaadze St, 17
Batumi, Airport (district), Bi Residence
2-room apartment, from $160,000, 55 m², Bianca Batumi
$‍160,000
$‍2,909 per m2
2 rooms55 m218 of 25
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
3-room apartment, from $170,000, 75 m², Bianca Batumi
$‍170,000
$‍2,267 per m2
3 rooms75 m213 of 16
Lech and Maria Kaczynski St, 5 (Block F)
Batumi, Airport (district), Bianca Batumi
2-room apartment, from $56,403, 47.9 m², Stay & Rent
$‍56,403
$‍1,178 per m2
2 rooms47.9 m25 of 22
Grigol Lortkipanidze St, 76
Batumi, Airport (district), Stay & Rent
Studio, from $68,000, 36 m², Rainbow
$‍68,000
$‍1,889 per m2
1 room36 m28 of 15
Adlia Street, 6
Batumi, Airport (district), Rainbow
Studio, from $53,500, 33.3 m², Next Address
$‍53,500
$‍1,607 per m2
1 room33.3 m214 of 29
Tbel Abuseridze St, 11 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, Next Address
Studio, from $55,700, 31.3 m², Next Address
$‍55,700
$‍1,780 per m2
1 room31.3 m222 of 47
Tbel Abuseridze St, 11 (Block C)
Batumi, Khimshiashvili, Next Address
Studio, from $56,500, 49.1 m², La Batumi Familia
$‍56,500
$‍1,151 per m2
1 room49.1 m26 of 19
Grigol Eliava St, 32ე
Batumi, Airport (district), La Batumi Familia