Plot
2
3
4+
69 listings
$850,000
$2,104 per m2
404 m22 floors460 m2
Tskhinvala village, Yoseb Kechakmadze I lane, 9д (House 16)
Tbilisi, Vake, Tiflisi
$6,000,000
1 604 m2
David Aghmashenebeli Ave, 137
Tbilisi, Chugureti
$6,000,000
2 000 m2
Jemal Ajiashvili St
Tbilisi, Krtsanisi
$105,750
$2,350 per m2
2 rooms45 m21 of 5
Alexander Tsurtsumia St, 14
Tbilisi, Isani
$4,500,000
$2,143 per m2
2 100 m23 of 3
Giga Japaridze St, 19
Tbilisi, Saburtalo
$6,500,000
$1,161 per m2
5 600 m25 of 5
Dimitri Uznadze St, 79/81
Tbilisi, Chugureti
$2,500,000
1 200 m2
Abano St, 13
Tbilisi, Krtsanisi
$5,500,000
$1,299 per m2
4 233 m27 of 7
Krtsanisi St, 25
Tbilisi, Krtsanisi
$800,000
$1,404 per m2
570 m22 floors700 m2
Akaki Gelovani 2nd Dead End, 1
Tbilisi, Saburtalo
$450,000
$3,041 per m2
3 rooms148 m23 of 12
Vakhtang Gorgasali St, 63 (Block 2)
Tbilisi, Krtsanisi, Krtsanisi Twins
$475,000
$3,045 per m2
3 rooms156 m28 of 24
Mikheil Tamarashvili Ave, 13ж
Tbilisi, Saburtalo, Domus Hippodrome 3
$370,000
$2,721 per m2
3 rooms136 m23 of 6
Lisi St, 7a (Townhouse)
Tbilisi, Saburtalo, Lisi Green Town
$550,000
$2,850 per m2
3 rooms193 m217 of 19
Merab Alikidze St, 13
Tbilisi, Saburtalo, Luxury House
$1,150,000
$2,875 per m2
5 rooms400 m23 of 5
Lisi St, 7a (Townhouse)
Tbilisi, Saburtalo, Lisi Green Town
$177,000
$3,105 per m2
2 rooms57 m25 of 7
Nino Zhvania St, 67
Tbilisi, Hilltop Green
$200,000
$2,353 per m2
2 rooms85 m24 of 5
Nikifore Irbakhi St, 17/4
Tbilisi, Isani, Moedani
$1,100,000
$1,913 per m2
5 rooms575 m210 of 10
Giorgi Danelia St, 8 (Greenhill Residence 4.2)
Tbilisi, Vake, Greenhill Residence
$1,180,000
$2,622 per m2
450 m23 floors
Mtskheta St
Tbilisi, Mtatsminda
$845,000
$1,536 per m2
550 m22 floors600 m2
Dighmi Veli St
Tbilisi, Saburtalo
$1,600,000
$3,478 per m2
460 m23 floors
Tsavkisi St
Tbilisi, Mtatsminda