Эля

Эля

Works: Batumi

Realtor properties

Sale
Rent
1
2
3
from
from
$40 000
up to
up to
$138 000
from
from
25 m²
up to
up to
68 m²
16 listings
2-room apartment, from $56,000, 54.5 m², Ande Tower
$‍56,000
$‍1,028 per m2
2 rooms54.5 m210 of 18
Zgvispiris St, 10l
Batumi, Airport (district), Ande Tower
Studio, from $45,000, 26 m², BlueSky Tower
$‍45,000
$‍1,731 per m2
1 room26 m221 of 36
Tbel Abuseridze St, 13
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
Studio, from $64,000, 32 m², BlueSky Tower
$‍64,000
$‍2,000 per m2
1 room32 m223 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
Studio, from $63,000, 37 m², STEPS
$‍63,000
$‍1,703 per m2
1 room37 m214 of 27
Grigol Lortkipanidze St, 2b
Batumi, Airport (district), STEPS
2-room apartment, from $68,000, 37 m², Batumi Sunrise Residence
$‍68,000
$‍1,838 per m2
2 rooms37 m219 of 28
Zhiuli Shartava Ave, 32
Batumi, Javakhishvili, Batumi Sunrise Residence
Studio, from $45,000, 34 m², BlueSky Tower
$‍45,000
$‍1,324 per m2
1 room34 m211 of 36
Tbel Abuseridze St, 13
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $110,000, 54 m², Orbi City
$‍110,000
$‍2,037 per m2
3 rooms54 m239 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7b (block A)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
2-room apartment, from $65,000, 33 m², RUM
$‍65,000
$‍1,970 per m2
2 rooms33 m23 of 14
Lech and Maria Kaczynski St, 25
Batumi, Airport (district), RUM
3-room apartment, from $76,000, 53 m², Nev Tower
$‍76,000
$‍1,434 per m2
3 rooms53 m216 of 17
Angisa St, 20-22
Batumi, Airport (district), Nev Tower
Studio, from $49,000, 33 m², Orbi City
$‍49,000
$‍1,485 per m2
1 room33 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $49,000, 33 m², Orbi City
$‍49,000
$‍1,485 per m2
1 room33 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $55,000, 26 m², BlueSky Tower
$‍55,000
$‍2,115 per m2
1 room26 m210 of 36
Tbel Abuseridze St, 13 (Block B)
Batumi, Khimshiashvili, BlueSky Tower
3-room apartment, from $138,000, 68.8 m², Guaranty Dream House
$‍138,000
$‍2,006 per m2
3 rooms68.8 m213 of 20
Alexander Pushkin St, 182
Batumi, Bagrationi, Guaranty Dream House
1-room apartment, from $58,000, 33 m², Giorgi Brtskinvale St, 109-111
$‍58,000
$‍1,758 per m2
1 room33 m214 of 16
Giorgi Brtskinvale St, 109-111
Batumi, Bagrationi
Studio, from $49,000, 33 m², Orbi City
$‍49,000
$‍1,485 per m2
1 room33 m217 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7d (block C)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City
Studio, from $40,000, 25 m², Orbi City
$‍40,000
$‍1,600 per m2
1 room25 m27 of 45
Sherif Khimshiashvili St, 7 (block D2)
Batumi, Khimshiashvili, Orbi City